رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۵۲:۰۳ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درس ۱۵ What would you do

interchange

درس ۱۵ اینترچنج ۲ درباره اخبار است و گرامر درس درخصوص شرطی نوع دوم و همچنین کاربرد should, would در زمان گذشته است. در ابتدا با تعدادی از کلمات که متضاد هم هستند آشنا می شویم:

درس ۱۴ so that's what it means

interchange

درس ۱۴ اینترچنج ۲ در خصوص زبان بدن و اشکالی است که معانی خاصی دارند. گرامر این درس در موردmodals و قیدهاست. در ابتدا با کلمات جدید آشنا می شویم:

درس ۱۶ What's your excuse

interchange

درس ۱۶ اینترچنج ۲ درباره نحوه عذر آوردن برای انجام ندادن کاری است. گرامر درس درخصوص نقل قول کردن سخن کسی است. در ابتدا با تعدادی از این بهانه ها و عذر آوردن ها آشنا می شویم:

درس ۱۲ What happened

interchange

درس ۱۲ اینترچنج ۲ درباره حوادثی است که به یک اختراع منجر شده اند. گرامر درس درخصوص گذشته استمراری در مقابل گذشته ساده و همچنین حال کامل استمراری است.

درس ۱۱ It's really worth seeing

interchange

درس ۱۱ اینترچنج ۲ درباره بازدید از جاهای دیدنی است. گرامر درس درخصوص حالت مجهول زمان گذشته ساده و مجهول زمان حال ساده است. ابتدا با بعضی از مکان های دیدنی جهان و تعدادی از لغات جدید آشنا می شویم.

درس ۹ Times have changed

interchange

درس ۹ اینترچنج ۲ درباره حمل و نقل، سرگرمی ها و وسایل ارتباطی در گذشته، حال و آینده است. گرامر این درس هم درباره زمان های گذشته، حال و آینده و همچنین جملات شرطی است.

درس ۸ Let's celebrate

interchange

درس ۸ اینترچنج ۲ درباره جشنواره ها و تعطیلات مختلف در کشورهای مختلف است. گرامر این درس درخصوص جمله واره ها در زبان انگلیسی است. در ابتدا با تعدادی از این جشنواره ها و تعطیلات آشنا می شویم:

درس ۷ What's this for

interchange

درس ۷ اینترچنج ۲ درباره اختراعاتی است که هر روزه مورد استفاده قرار می گیرد. گرامر این درس درخصوص استفاده از مصدر و جراند(فعل ing دار) برای بیان منظور و همچنین استفاده از جمله امری و مصدر برای ارائه پیشنهاد است.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب