رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۱۶:۴۵ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

اخلاق هوش مصنوعی

 هوش مصنوعی این امکان را فراهم می آورد تـا ابـزارهـا بتوانند وظایف شناختی را که تا پیش از این بر عهـده انسـان بـوده ضـمن بـه حـداقل رســاندن نقــش انســانی و یــا حتــی حــذف انســان، بــا دقــت بــالا انجــام دهنــد.

نقاشی دیجیتال

نقاشـی دیجیتـال را می تـوان یکـی از گونه هـای هنـر دیجیتـال دانسـت. دیجیتـال، رسـانه ای برنامه ریزی شـده بـا قابلیت هـای اجرایـی فـراوان می باشـد کـه نقـاش، بـا اشـراف بـه آنهـا می توانـد در قالب های جدیـد، همچون نقاشـی دیجیتـال، نقاشـی نـوری، نقاشـی اینتراکتیـو و...

رفتار گله ای در بازار ارزهای دیجیتال

رفتار گله ای به پدیده ای اشاره دارد که در آن افراد به گروه های مختلف می پیوندند و اعمال دیگران را بدون تفکر و بدون برنامه ریزی قبلی، تنها با این فرض که آنان در مسیر درستی حرکت می کنند، دنبال می کنند.

تکنیک های دیجیتال میکاپ

جلوه های بصری رایانه ای همچون دیجیتال میکاپ و البته پیری زدایی از ویژگی های مشترک سینمای معاصر هالیوود است.

میکاپ دیجیتال

واژه گریم از ریشه لاتین گریمو گرفته شده است و گریمو در زبان لاتین به معنی چین و چروک و خطوط چهره است. همواره محدودیت هایی برای گریم های سخت وجود داشته و دارد. این محدودیت ها شامل ماسک ها، گریم های سنگین، و اعضای مصنوعی بدن می شود.

ده مکانیسم اجماع در بلاک چین

بیشتر بلاک چین ها سه ویژگی اصلی دارند: مقیاس پذیری، تمرکززدایی و امنیت. توسعه دهندگان هر بلاک چین به دنبال راهی هستند تا این سه ویژگی را از طریق کدهای برنامه نویسی در شبکه وارد کنند.

فناوري هاي بیمه

فناوري هاي بیمه یا همان اینشورتک ها ، به معناي کاربرد نوآورانه فناوري اطلاعات و ابزارهاي هوشمند در راستای  ارائه خدمات بیمه و یکی از حوزه هاي زیرمجموعه فناوري های مالی است که در ارائه، توزیع و مدیریت خدمات بیمه کاربرد دارد.

بازی های مبتنی بر رمزارزها

در حال حاضر کسب درآمد برای بازیکنان از طریق بازی واقعیتی اثبات شده است اما برای افرادی که به طور حرفه ای به این کار مشغول نیستند، بازی های مبتنی بر

چهار مشکل بازی های ایرانی

یکی از حوزه های بسیار مهم و پرطرفدار فضای مجازی، بازی های دیجیتال یا بازی های مبتنی بر رایانه است. کشور ما هم در این زمینه فعال است ولی ایراداتی در بازی های ساخت کشورمان وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

تأثیرات بلاکچین بر هنر

از تأثیراتی که تکنولوژی بلاکچین بر بازار هنر می گذارد این است که امکان حذف اشخاص ثالث را در فرایند خرید و فروش برای هنرمندان و مجموعه داران فراهم می کند و می تواند نیاز آنها را به نهادهای رسمی هنر به عنوان واسطه حذف کند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب