رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۱۱:۵۷:۱۴ ۲۰۲۰/۲۵/۰۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

ساخت قلب با پرینتر سه بعدی

sakhtghalbbaprinter

دانشمندان موفق شدند اولین مدل قلب را با چاپگر سه بعدی بسازند. جوهر این چاپگر رگ و پی انسان است.این قلب مینیاتوری می تواند آینده جراحی قلب را متحول کند. این قلب بازسازی شده، اولین قلب بازسازی شده از این نوع در جهان است.

چطور وسایل گم شده را پیدا کنیم

اشیاء گم شده را پیدا کن

شاید شما هم مثل من، هر وقت خانه را ترک می کنید؛ وسایلی مثل کیف پول یا سوئیچ را جا می گذارید یا وقتی رستوران یا مهمانی می روید، بعد از ترک محل، متوجه می شوید، بعضی وسایل را جا گذاشته اید. یا برای بیرون رفتن از خانه، عجله دارید ولی سویچ یا کیف پولتان را پیدا نمی کنید.

نگرانی ها در مورد چاپ سه بعدی اسلحه

نگرانی ها در مورد چاپ سه بعدی اسلحه

در آمریکا خرید و نگهداری اسلحه مجاز است. با این وجود دادگاهی در واشنگتن، چاپگرهای سه بعدی سلاح گرم را ممنوع اعلام کرده است. زیرا با داشتن این چاپگر؛ حتی یک کودک یا فردی روان پریش هم، بدون هیچ کنترلی، صاحب سلاح گرم می شود.

ده فناوری برتر

ده فناوری برتر

۱- تلفن همراه: از جنگ گرفته تا روابط بین مردم؛ ارتباط همیشه کلید موفقیت بوده است. مقایسه بین تلفن های همراه امروز که ارتباطات لحظه ای را فراهم می کنند با ارتباطات قدیم از طریق قلم و کاغذ انسان را شگفت زده می کند.

باندهای هوشمند

باندهای هوشمند

گاهی اوقات یک زخم نیاز به پانسمان دارد. حال تصور کنید که؛ پانسمان علاوه بر جلوگیری از عفونت، می توانست نقشی فعال در تشخیص و بهبودی داشته باشد. این ایده که پانسمان بتواند هوشمند باشد در پس یک اختراع جدید قرار گرفت.

باتری های جریانی

باتری های جریانی

مهندسان دانشگاه استنفورد با استفاده از مخلوطی فلزی که در دمای اتاق به صورت مایع باقی می‌ماند، نوع جدیدی از باتری جریانی ساختند.

اشکالی که موجب خراب هارد دیسک می شود

اشکالی که موجب خراب هارد دیسک می شود

در هنگام پخش موسیقی با اپلیکیشن اسپاتی فایspotify اشکالی پیش می آید که ممکن است موجب خراب شدن هارد دیسک شما شود. به نظر می رسد هنگامیکه برنامه نویس این اپلیکیشن را می ساخته، مرتکب اشتباه شده است؛ بطوریکه بر روی یکی از فایل های دیتا بیس تاثیر می گذارد.

۶ نوع پول دیچیتال

پول دیجیتال

ااگر از بیت کوین یا دیگر پول های دیجیتال تاکنون چیزی نشنیده اید، وقت آن رسیده بیدار شوید؛ زیرا ممکن است در آینده با آنها خرید و فروش انجام شود. هم اکنون در ژاپن از بیت کویین در پرداخت ها استفاده می شود و در دیگر کشورها هم بزودی مورد استفاده قرار می گیرد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب