رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۹:۲۸:۰۶ ۲۰۲۰/۰۶/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

گیمیفیکیشن چیست

Gamification

گیمیفیکیشن اصطلاحی است که قدمت چندانی ندارد و از این رو معادل مناسبی برای آن مانند بسیاری از کلمات دیگر انگلیسی وجود ندارد. برخی از عبارت بازی نمایی استفاده می کنند. به نظر، این واژه به معنی نمایاندن چیزی که بازی نیست به عنوان یک بازی، تعریف می شود.

هنر هشتم

bazi

هنر هشتم عنوانی است که این روزها به هنر صنعت بازی سازی اطلاق می شود.

فناوری‌های مبتنی بر تشخیص اشیا (بخش اول)

tashkhisashya

شناسایی فعالیتهای انسان با استفاده از بینایی ماشین، زمینه تحقیقاتی بسیار جذابی است که در چند سال اخیر اهمیت قابل ملاحظه ای در کاربردهایی نظیر خانه های هوشمند، سامانه های نظارتی و امنیتی، رابطهای کاربری واکنش گرا، آموزش و مراقبتهای بهداشتی و استخراج اطلاعات از ویدیو، پید

قسمت اول سیستم تشخیص اشیای YOLO

hooshmasnoei

در این مقاله می‌خواهیم به سیستم تشخیص اشیای YOLO نسخه اول بپردازیم. YOLOv۱ در سال ۲۰۱۶ در کنفرانس CVPR ارائه شد و تا زمان نگارش این مقاله ۴۲۷۹ ارجاع داشته است. این مقاله، ساختار جدیدی را برای سیستم‌های تشخیص اشیا ارائه داد و به‌همین دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفت.

ساخت قلب با پرینتر سه بعدی

sakhtghalbbaprinter

دانشمندان موفق شدند اولین مدل قلب را با چاپگر سه بعدی بسازند. جوهر این چاپگر رگ و پی انسان است.این قلب مینیاتوری می تواند آینده جراحی قلب را متحول کند. این قلب بازسازی شده، اولین قلب بازسازی شده از این نوع در جهان است.

چطور وسایل گم شده را پیدا کنیم

اشیاء گم شده را پیدا کن

شاید شما هم مثل من، هر وقت خانه را ترک می کنید؛ وسایلی مثل کیف پول یا سوئیچ را جا می گذارید یا وقتی رستوران یا مهمانی می روید، بعد از ترک محل، متوجه می شوید، بعضی وسایل را جا گذاشته اید. یا برای بیرون رفتن از خانه، عجله دارید ولی سویچ یا کیف پولتان را پیدا نمی کنید.

نگرانی ها در مورد چاپ سه بعدی اسلحه

نگرانی ها در مورد چاپ سه بعدی اسلحه

در آمریکا خرید و نگهداری اسلحه مجاز است. با این وجود دادگاهی در واشنگتن، چاپگرهای سه بعدی سلاح گرم را ممنوع اعلام کرده است. زیرا با داشتن این چاپگر؛ حتی یک کودک یا فردی روان پریش هم، بدون هیچ کنترلی، صاحب سلاح گرم می شود.

ده فناوری برتر

ده فناوری برتر

۱- تلفن همراه: از جنگ گرفته تا روابط بین مردم؛ ارتباط همیشه کلید موفقیت بوده است. مقایسه بین تلفن های همراه امروز که ارتباطات لحظه ای را فراهم می کنند با ارتباطات قدیم از طریق قلم و کاغذ انسان را شگفت زده می کند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب