رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۳۲:۲۵ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

جوان سازی پوست با رادیوفرکانسی

 چين و چروك، مهمتـرين نشـانه پيـري پوست است به همين علت، مـداخلات درمـاني بـراي كـاهش آن، موجب چهره جوان تر می شود که به آن جوان سازی پوست می گویند. در حال حاضر روش های متعددی برای درمان چین و چروک پیشنهاد می شود که یکی از آنها رادیوفرکانسی است.

انواع چین و چروک های صورت

با افزایش سن، ناخواسته صورت افراد دچار چین و چروک هایی می گردد که باعث هراس افراد شده و برای رفع یا بهبود آنها به متخصصین پوست و مو مراجعه می نمایند. بطور کلی دو نوع چین و چروک قابل تصور است.

راههای برطرف کردن خشکی پوست

خشکی پوست یکی از مشکلاتی است که زیبایی پوست را تحت تاثیر قرار می دهد. با رعایت نکات زیر می توان از خشکی دست جلوگیری نموده و زیبایی آنها را حفظ نمود.

خشکی پوست در زمستان

خشکی پوست که در فصل زمستان شایع است، شاید خطرناک نباشد، اما عوارض ناشی از آن، مانند چین و جروک های زودهنگام، می تواند بسیار ناراحت کننده و ناخوشایند باشد.

عوارض مانیکور ناخن

آرایش و پرداخت ناخن های دست را مانیکور و ناخن های پا را پدیکور می نامند متاسفانه اکثر مانیکوریست ها کوتیکول ناخن را برداشته و یا به آن آسیب می رسانند و این امر می تواند منجر به عفونتهای میکروبی و قارچی ناخن گردد.

ریش ریش شدن ناخن

ناخن ها، تحت تاثیر عوامل مختلفی دچار اختلال می شوند و بیماری های داخلی، بیماری های پوستی، عوامل محیطی و ترکیبات آرایشی، بهداشتی همگی می توانند روی ناخنها تاثیر بگذارند و در ایجاد بیماری ناخن موثر باشند.

روش های رفع موهای زاید

افزایش رشد موهای انتهایی در پوست نواحی مانند پشت لب، چانه، پشت، سینه، شکم، داخل کشاله ران در زنان را پرمویی گویند.

تفاوت مرطوب کننده های صورت با بدن

اساس مرطوب کننده های بدن و صورت مشابه است ولی چون مرطوب کننده های بدن باید وسعت بیشتری را پوشش دهند اغلب به صورت امولسیون مایع ساخته می شوند تا مالیدن آنها راحت تر باشد.

چگونه از مرطوب کننده ها استفاده کنیم

ماده مرطوب کننده بعد از تمیز کردن و شستن پوست زمانی که هنوز پوست خیس است روی آن به آهستگی مالیده می شود. ماساژ زیاد صورت ضرورت ندارد و ممکن است تحریک کننده باشد، پوست خشک باید روزانه چند بار به وسیله مرطوب کننده درمان شود.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب