رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۳۲:۱۶ ۲۰۲۲/۲۸/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

روش های پاک کردن خالکوبی

روش های متعددی برای برداشتن و پاک کردن خالکوبی وجود دارد شامل جراحی و بریدن ناحیه حاوی خالکوبی و سپس دوختن ناحیه، درم ابریشن مکانیکی ( که در این روش از یک وسیله گردان جهت سایش پوست و رنگ داخل آن استفاده می شود)؛ میکرودرم ابریشن که توسط پاشاندن پودرهای کریستال اکسید آلوم

خالکوبی

خالکوبی به وارد کردن رنگ ماندگار و پاک نشدنی در لایه میانی پوست از طریق سوراخ کردن آن با سوزن گفته می شود. به عبارتی دیگر با آسیب رساندن به اولین سد دفاعی بدن یعنی پوست و تخریب آن، مواد شیمایی زیانبار، برای سال ها، در بدن جایگزین می شوند.

علت بوجود آمدن خال

خال ها و لك هاي پوستی به دلایل مختلفی به وجود می آیند، یکی از این دلایل مربوط به مدت زمانی است که بدون حفاظت در برابر نور خورشید قرار گرفته باشید.

انواع خارش و درمان آن

خارش یک کنش و واکنش جالب است که در بدن رخ می دهد. عمل خارش نشان می دهد که بدن ما چگونه به طور مثال در مقابل مهمان های ناخواسته ای مثل زنبور یا شپش که ما را نیش زده اند و یا تماس پوست بدن ما با یک ماده و عنصر چگونه واکنش نشان می دهد.

حلقه سیاه دور چشم

علاوه بر پف کردگی و تورم چشمان، بعضی افراد با حلقه سیاه دور چشم در حال مبارزه هستند. این سیاهی اطراف چشم، اغلب باعث می شود که فرد خسته، بیمار و یا پیرتر از واقعیت به نظر برسد. به نظر متخصصان این مشکل اغلب به غلط تفسیر می شود و در نتیجه درمان آن نیز مشکل به نظر می رسد.

حاملگی و خطوط پوستی

خطوط حاصل از کشیدگی پوست زمانی ایجاد می شود که بدن سریع تر از توانایی پوست در انطباق با آن رشد کند. در نتیجه فیبرهای الاستیک زیر سطح پوست شکسته شده و منجر به خطوط روی پوست می شوند. معمولا افراد حدود ۱۵ کیلوگرم در طول ۹ ماه بارداری وزن اضافه می کنند.

حالت دهنده های مو

حالت دهنده ها به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به سطح خارجی موها طراحی شده اند. اعمال اصلی حالت دهنده ها عبارتند از: ایجاد یک پوشش بر روی سطح خارجی و خشن مو که به آن حالت صاف و یکنواخت بدهد.

جوان سازی پوست با طب سوزنی

طب سوزنی از دیرباز به عنوان روشی موثر برای کاهش وزن-لاغری و التیام درد در بین جوامع بشری شناخته شده است اما تاثیرات شگفت انگیز این روش درمانی کهن بر روی جوان سازی پوست در سالهای اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

پیری پوست

گذشت زمان باعث می شود ضخامت لایه های زیرین پوست افزایش پیدا کند و ترمیم آن کندتر صورت گیرد. هر چه خاصیت ارتجاعی و چربی های لایه های زیرین پوست کاهش پیدا کند، به دنبال آن شادابی، طراوت و زیبایی پوست کمتر می شود.

ویتامینهای مورد نیاز پوست

ویتامینها موادی هستند که برای فعالیت های روزانه بدن ضروری می باشند ما در اینجا ویتامین هایی را که کمبود آنها ، بیش از همه به پوست صدمه می زند را بطور خلاصه شرح می دهیم:
ویتامین آ

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب