رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۰۲:۲۰ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

طرحواره های جنسی

طرحواره های جنسی به عنوان باورهای اساسی  هسته ای ابعاد جنسی فرد تعریف شده است که از تجارب گذشته مشتق شده اند و در تجربه های حال نمود پیدا می کنند و در پردازش اطلاعات جنسی افراد تاثیر می گذارند و رفتار جنسی را ه

رضایت جنسی

رضایت جنسی حالت عاطفی ای است که با تحقق خواسته های فرد در زمینه زندگی جنسی به وجود می آید. عوامل بسیاری با رضایت جنسی در ارتباط اند، یکی از این عوامل فعالیت و عملکرد جنسی است، که شامل فراوانی فعالیت جنسی، تنوع رفتارهای جنسی، نگرش مثبت نسبت به روابط جنسی و غیره است.

اختلال هویت جنسی

اختلال هویت جنسی ( ترنسکشوال، ترنس) به معنای اشتیاق به زیستن و پذیرفته شدن به عنوان عضوی از جنس مخالف است که معمولا همراه با احساس ناراحتی در مورد جنس آناتومیک خود و تمایل به جراحی و درمان هورمونی می باشد.

بزه دیدگی افراد تراجنسی

بدیهی است که افراد تراجنسی به واسطة وضعیت خاصشان بیشتر از از افراد عادی در معرض جرم و جنایت قرار دارند و درصد اینکه مورد سوء استفاده دیگران در ارتکاب جرایم (مخصوصا جرایم جنسی) قرار بگیرند بسیار بالاتر از سایرین است به صورتی که امروزه به اذعان صاحبنظران و پژوهشگران در کش

استمناء نشانه چیست

بر اساس برسی های علمی استمناء بین پسر و دختر وجود دارد ولی در بین پسرها هم زودتر شروع می شود و هم بیشتر شایع است. استمناء در افراد نشانه وجود یک نابسامانی و یک اختلال روانی است و فردی که به آن تن در می دهد فردی نامتعادل و نامیزان است.

رفع اختلالات جنسی با هیپنوتیزم

در بسیاری از موارد، خستگی مفرط و تنش های جسمی و ذهنی، منجر به کاهش تمایلات و توانایی های جنسی می گردد لذا همه مردم نیاز به روش هایی دارند تا بتوانند با مدیریت فشارهای روانی، فعالیت های روزمره ازجمله عملکرد جنسی خود را حفظ کنند.

هویت جنسیتی

هویت جنسیتی یک شخص، جنسیتی است که شخص از طریق آن با خودش به عنوان یک مرد یا زن پیوند شناختی و عاطفی می یابد. ممکن است شخص هویت جنسی، متضادی با جنسیت زیست شناختی داشته باشد، یعنی همان چیزی که خواست تغییر جنسیت نامیده می شود.

دلیل انحراف جنسی مردان

سكس و رابطه جنسي بين دو عاشق اصيل ترين بيان نمادين اين اتحاد است اما طي سالهاي اخير در اين جامعه به حد يك نمایش سکسی به اصطلاح لاله زاری در مقابل چندین آدم مست و نیمه مدهوش نزول کرده است.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب