رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۱۳:۴۲ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درس ۱۲ Finding solutions

fourcorners

درس ۱۲ فورکرنز ۴ درباره نگرانی های زیست محیطی و راههای جلوگیری از آلودگی محیط زیست است. گرامر درس درخصوص مجهول زمان حال استمراری و همچنین کلمات ربط دهنده جملات به همدیگر است. در ابتدا با کلمات جدید آشنا می شویم:

درس ۱۱ The real world

fourcorners

درس ۱۱ فورکرنز ۴ درباره جملات سببی است یعنی برای انجام دادن کاری؛ آن را به کسی دیگر محول کنید که به دو صورت معلوم و مجهول صورت می گیرد. در ابتدا با لغات جدید آشنا می شویم:

درس ۱۰ perspective

fourcorners

درس ۱۰ فورکرنز ۴ درباره عبارت های فعلی سه کلمه ای و افعال به علاوه حرف اضافه است. گرامر این درس درخصوص نقل کردن جملات خبری و سوالی است. در ابتدا با تعدادی از عبارت های فعلی سه کلمه ای آشنا می شویم:

درس ۹ Can you explain it

fourcorners

درس ۹ فورکرنز ۴ درباره پسوندهاست و گرامر این درس در خصوص حدس زدن در زبان انگلیسی و سوالات درونی ساز شده یعنی سوال در سوال است.

درس ۷ New ways of thinking

fourcorners

درس ۷ فرکرنز ۴ درباره پرسیدن نظر و ایده کسی و نحوه ارائه پیشنهاد و نظر می باشد. گرامر این درس درخصوص so و such و همچنین مجهول زمان گذشته ساده، حال ساده و حال کامل است.

درس ۶ The way we are

fourcorners

درس ۶ فرکرنز ۴ درباره نحوه قطع کردن مودبانه سخنان کسی است و گرامر درس درباره جمله واره توصیفی است و همچنین در مورد گرامر نحوه آرزو کردن است. در ابتدا لغاتی در مورد خصیصه های شخصی یاد می گیریم:

درس ۴ Behavior

fourcorners

درس ۴ فرکرنز ۴ درباره رفتارهای مودبانه و بی ادبانه  و بیان اینکه از شما انتظار می رود در فرهنگ های مختلف چه نوع رفتاری داشته باشید، است. گرامر درس درباره شرطی نوع دوم و کاربرد modals در گذشته است.

درس ۳ food

fourcorners

درس ۳ فرکرنز ۴ درباره نحوه تهیه غذا و نحوه پیشنهاد دادن نوعی غذا به کسی است. گرامر درس درباره مجهول حال ساده است. در ابتدا با لغاتی درخصوص روش های پخت غذا آشنا می شویم.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب