رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۸:۵۳:۱۷ ۲۰۲۰/۰۶/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

دوره پول سازی جلسه چهارم

poolsazi

بسمه تعالي الهي به اميد تو، الهي به اميد تو، الهي به اميد تو جلسه چهارم پول سازی از فایل صوتی دکتر محمد بصیری. سلام عرض مي کنم خدمت همه شما دوستان نازنينم. اميدوارم حالتون خوب باشه و سر حال باشيد.

دوره پول سازي جلسه دوم

dorepoolsazimohamabasiri

الهی به امید تو الهی به امید تو  الهی به امید تو دوره پول سازي جلسه دوم از فايل صوتي دکتر محمد بصیری

خلاصه کتاب ساده و درست آرزو کن

sadehvadorostarezokon

هر تفکری خالص ترین انرژی است و این انرژی در تب و تاب می ماند تا بالاخره خود را در قالب یک پدیده نمایان سازد. انرژی تراوش یافته از تفکر در تلاش است با انرژی همسان خود برخورد و آن را جذب کند.

خلاصه کتاب جنگ باورها

jangbavarha

کتاب جنگ باورها، به بررسی ریشه ای ترین عوامل تاثیرگذار در روند کسب ثروت می پردازد. یکی از مهم ترین عوامل بازدارنده در رسیدن به خواسته ها، باورهای ما هستند که از دوران کودکی و شرایط رشدی ما سرچشمه گرفته اند.

خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

byandeshidvaservatmandshavid

بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی است که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می دهد. در این کتاب با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته، تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی آشنا می شوید.

خلاصه کتاب جادوی فکر بزرگ

jadofekrbozorg

موفقیت افراد بیش از آنکه به میزان هوش آنها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آنها وابسته است. میزان پول در حساب های بانکی، میزان خوشحالی و میزان خشنودی از زندگی، به میزان تفکر شخص بستگی دارد. همه ی ما، بیش از آنکه خود متوجه باشیم، محصول تفکرات پیرامون خویش هستیم.

خلاصه کتاب اصول اخلاقیات جان سی مکسول

asulaghlaghyat

رعایت اصول اخلاقی ممکن است همیشه ساده نباشد، اما نیازی هم نیست که دشوار باشد. هدف این کتاب کمک به شماست تا راه زندگی کردن و کار کردن اخلاقی را بیاموزید و به موفقیت های بزرگ برسید.

خلاصه کتاب اصول آماده سازی

osulamadesazi

در این کتاب دکتر جان سی. مکسول به شما کمک می کند قابلیت های نهفته در افرادتان را کشف کنید و آن ها را به ابزارهای لازم برای کسب برتری و رسیدن به نهایت توان خویش مجهز سازید. مکسول می گوید: موفقیت رهبران را می توان بیشترین استفاده از توانایی های اطرافیانشان تعریف کرد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب