رفتن به محتوای اصلی
امروز: 02:59:18 2019/20/05     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

خلاصه کتاب پینگ

ping

قصه این کتاب داستان سفر یک قورباغه است. سفری که زندگی او را برای همیشه تغییر داد. اما تو خواننده ای که با خواندن این چند خط نگاهت را از این کتاب بر گرداندی، صبر کن. نکته های آموزنده زیادی در این داستان هست.

خلاصه کتاب دانشکده کسب و کار رابرت کیوساکی

daneshkadehkasvakar

نویسنده کتاب دانشکده کسب و کار رابرت کیوساکی، در اول کتاب می نویسد؛ یکی از دلایل نوشتن این کتاب، پاسخ دادن به سئوالات و نگرانی های افراد در خصوص بازاریابی شبکه ای است. امیدوارم با خواندن این کتاب بهتر بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این کار به دردتان می خورد یا نه.

خلاصه کتاب چه کسی پنیر مرا برداشته است

chekasipanirmrabardashtehast

این داستان در مورد چهار موجود کوچک است است که در جستجوی پنیر به درون دالان پر پیچ و خمی راه یافتند. دوتای آنها، به نام های اسنیف(Sniff) و اسکوری(Scurry) موش بودند و دوتای دیگر، آدم کوچولوهایی بودند به نام های هم(Hem) و هاو(Haw).

خلاصه کتاب هدیه اسپنسر جانسون

hedyeh

انتخاب کلمه present از جانب نویسنده؛ انتخاب هوشمندانه ای بوده است. زیرا این کلمه هم به معنای هدیه و هم به معنای زمان حاضر است. با مطالعه این کتاب در می یابید که آن؛ چیزی بیش از یک هدیه معمولی است و در واقع یک موهبت است که موجب می شود در زندگی شاداب و موفق باشید.

خلاصه کتاب جادوی کار پاره وقت

jadokarparehvaght

هنگامی که با بازاررسانی شبکه ای آشنا شدم، فهمیدم که با یک کار پاره وقت می توانم پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنم. این سیستم، بی اغراق زندگی ام را به طور بنیادین، برای همیشه متحول کرد. من دیگر آن آدم قدیم نبودم.

خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی

HEKYATDOLATVAFARZANEGI

این حکایت، داستان زندگی مرد جوانی است که رویای ثروتمند شدن را دارد ولی مثل بسیاری از ما، راز و رمز آن را نمی داند که در طی این داستان و آشنا شدن با یک فرد دولتمند، این راز و رمز را کسب می کند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب