رفتن به محتوای اصلی
امروز: 10:22:38 2019/19/07     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

byandeshidvaservatmandshavid

بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی است که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می دهد. در این کتاب با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته، تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی آشنا می شوید.

خلاصه کتاب جادوی فکر بزرگ

jadofekrbozorg

موفقیت افراد بیش از آنکه به میزان هوش آنها بستگی داشته باشد به میزان تفکر آنها وابسته است. میزان پول در حساب های بانکی، میزان خوشحالی و میزان خشنودی از زندگی، به میزان تفکر شخص بستگی دارد. همه ی ما، بیش از آنکه خود متوجه باشیم، محصول تفکرات پیرامون خویش هستیم.

خلاصه کتاب اصول اخلاقیات جان سی مکسول

asulaghlaghyat

رعایت اصول اخلاقی ممکن است همیشه ساده نباشد، اما نیازی هم نیست که دشوار باشد. هدف این کتاب کمک به شماست تا راه زندگی کردن و کار کردن اخلاقی را بیاموزید و به موفقیت های بزرگ برسید.

خلاصه کتاب اصول آماده سازی

osulamadesazi

در این کتاب دکتر جان سی. مکسول به شما کمک می کند قابلیت های نهفته در افرادتان را کشف کنید و آن ها را به ابزارهای لازم برای کسب برتری و رسیدن به نهایت توان خویش مجهز سازید. مکسول می گوید: موفقیت رهبران را می توان بیشترین استفاده از توانایی های اطرافیانشان تعریف کرد.

خلاصه کتاب اصول نگرش

osulnegaresh

دکتر مکسول به عنوان متخصص رهبری؛ در کتاب هایش تعلیم می دهد که هر کسی اگر در چهار حوزه به مهارت برسد، می تواند موفقیت واقعی را کسب کند: روابط، آماده سازی، نگرش و رهبری. اصول نگرش، برای توانمند ساختن شما و گروهتان در راه کسب موفقیت نوشته شده است.

خلاصه جملات جادوی اثر مرکب

jadoasarmorakab

خلاصه ای  از کتاب ۷۰۰ جمله موفقیت از سه کتاب دارن هاردی؛ یعنی کتاب های اثر مرکب( در مورد تاثیر تصمیمات روزمره بر کارایی افراد)، بهترین سال عمر خود را زندگی کنید(کارگاه عملی خلق موفقیت) و کارآفرینی به روش دارن هاردی(در خصوص چالش های کسب و کار برای کارآفرینان) را در اینجا

خلاصه کتاب اصول موفقیت

kholasehketabosulmovafagheyat

موفقیت چیست؟ نمی توانید آنچه را تعریف نکرده اید به دست آورید. یکی از رایج ترین اشتباهات این است که فکر کنیم موفقیت فقط خاصه نوابغ است. جادویی در کار است و همه نمی توانند به موفقیت برسند.

خلاصه کتاب پینگ

ping

قصه این کتاب داستان سفر یک قورباغه است. سفری که زندگی او را برای همیشه تغییر داد. اما تو خواننده ای که با خواندن این چند خط نگاهت را از این کتاب بر گرداندی، صبر کن. نکته های آموزنده زیادی در این داستان هست.

خلاصه کتاب دانشکده کسب و کار رابرت کیوساکی

daneshkadehkasvakar

نویسنده کتاب دانشکده کسب و کار رابرت کیوساکی، در اول کتاب می نویسد؛ یکی از دلایل نوشتن این کتاب، پاسخ دادن به سئوالات و نگرانی های افراد در خصوص بازاریابی شبکه ای است. امیدوارم با خواندن این کتاب بهتر بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این کار به دردتان می خورد یا نه.

خلاصه کتاب چه کسی پنیر مرا برداشته است

chekasipanirmrabardashtehast

این داستان در مورد چهار موجود کوچک است است که در جستجوی پنیر به درون دالان پر پیچ و خمی راه یافتند. دوتای آنها، به نام های اسنیف(Sniff) و اسکوری(Scurry) موش بودند و دوتای دیگر، آدم کوچولوهایی بودند به نام های هم(Hem) و هاو(Haw).

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب