رفتن به محتوای اصلی
امروز: 03:11:56 2019/20/05     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

علت خونریزی لثه و ۱۰ روش درمان آن

khonrizilaseh

خونریزی لثه ممکن است، ناشی از کمبود بعضی ویتامین ها، بیماری های لثه، بد مسواک زدن و یا استفاده نادرست از نخ دندان باشد. عدم رعایت بهداشت دهان در نهایت موجب التهاب لثه و خونریزی لثه می شود.

۲۱ روش برای درمان تبخال

tabkhal

تبخال نوعی عفونت ویروسی است که در نواحی مخاطی، تناسلی، پوستی و سیستم عصبی بدن ایجاد می شود. عامل ایجاد تبخال، ویروس هرپس نام دارد که در دو نوع وجود دارد. یکی تبخال لب، دهان و مخاط و دومی تبخال تناسلی است.

مراحل انجام طرح لبخند

tarhlabkhand

طرح لبخند، به منظور طراحی لبخندی زیبا صورت می گیرید. داشتن دندان های زیبا و ردیف و سالم، لبخند را زیبا تر و چهره را دوست داشتنی تر می کند که خود موجب افزایش اعتماد بنفس افراد در تعاملات اجتماعی می شود.

علت پوسته شدن لب و ۱۰ راه برای درمان آن

tarakidegilab

لب ها به دلایل مختلفی پوسته، پوسته می شوند و بر زیبائی فرد تاثیر گذاشته و گاهی موجب احساس درد می شوند. برای درمان این عارضه باید دلایل خشکی و پوسته شدن لب ها را بدانیم و متناسب با آن، نسبت به رفع آن اقدام کنیم.

علائم و درمان آبسه دندان

abcedandanha

آبسه به علت یک عفونت باکتریایی ایجاد می شود که می تواند در نوک ریشه رخ دهد(آبسه پری اپیکال)،  که در آن باکتری های از طریق حفره یا ترک دندان وارد دندان شده و باعث تورم و التهاب ریشه می شوند. اگر آبسه در لثه ها کنار ریشه دندان باشد، به آن آبسه پریودنتال گفته می شود.

راهکارهای برای دندان درد

painofteeth

درد دندان ممکن است به علت حساسیت دندانی، حساسیت پالپال، یا در آمدن دندان عقل باشد که در این مورد کوچک بودن فک منجر به احساس درد می شود. حساسیت دندانی که بیشتر شایع است؛ به درد عصب در دندان ها اشاره دارد. این درد به علت آسیب دیدن یا فرسودگی مینای دندان رخ می دهد.

علائم و درمان برفک دهان

oralthrushbanies

دکتر فرزاد کتیرائی از مرکز تحقیقات قارچ شناسی دانشگاه تهران، کاندیدیازپس دهانی را شایع ترین عفونت قارچی انسانی می داند.

خشکی دهان و راهکارهایی برای رفع آن

drymouth

خشکی دهان به علت کاهش جریان بزاق یا در اثر تغییر کیفیت بزاق رخ می دهد. خشکی دهان به خودی خود، یک بیماری محسوب نمی شود؛ بلکه معمولا به عنوان عارضه حاصل از بیماری های دیگر محسوب می شود.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب