رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۹:۵۹:۱۶ ۲۰۲۰/۰۶/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تاثیر نوشابه بر دندانهای شیری

asarnoshabehbardandan

یکی از پیامدهای سبک زندگی مدرن و بیماریهای مرتبط با شیوه زندگی امروز، قرارگیری دندانها در معرض چالشهای اسیدی و افزایش ریسک اروژن است. اروژن از دست رفتن ساختار دندان به واسطه یک روند شیمیایی غیرباکتریایی است. به دنبال اروژن مینا، امکان درگیری عاج فراهم می شود.

ترمیم دندان در طب سنتی

tebsonatitarmimdandan

سوراخ دندان جایگاهی برای گرد آمدن خرده های خوراک است و در هنگام جویدن بوی آنها بیمار را آزار خواهد داد.

دهان شویه های طب سنتی

dahanshoyehgiahi

از نظر طب سنتی اگر بوی دهان به دلیل شل شدن و تباهی لثه باشد باید داروی سفت کننده لثه چون مرزنگوش و خردل و سرکه دهان شویه گردد و اگر بوی دهانی از دندانی باشد که پوسیده شده، باید آن دندانی که بو از آن متصاعد می شود کشیده شود و دندانهایی که دارای سوراخ شدگی هستند با سوهان

عوامل موفقیت ارتدنسی

ortodensi

موفقیت درمان ارتدنسی به عوامل متعددی وابسته است. هر چند مهارت ارتدنتیست در جای خود حائز اهمیت است، اما همکاری بیماران، بخصوص جوانان و نوجوانان که قسمت عمده بیماران ارتدنسی را تشکیل می دهند در کسب نتایج مطلوب نقش مهمی را بازی می کند.

درمانهای بوی بد دهان

darmanboyebaddahan

درمان هالیتوزیس بستگی به علت ایجاد کننده آن دارد. بوی بد دهان به دلایل داخل دهانی می تواند پاتولوژیک یا فیزیولوژیک باشد. در هر صورت رعایت بهداشت دهان و دندان با روش هایی مثل مسواک زدن، نخ کشیدن و تمیز کردن زبان توصیه می شود.

علت هالیتوزیس یا بوی بد دهان

boyebaddahan

هالیتوزیس را می توان به دو دسته واقعی و غیر واقعی تقسیم بندی کرد. یا واقعاً بوی بد وجود دارد و با روشهای متداول می توان ترکیبات موثر در ایجاد بوی بد را اندازه گیری کرد که به آن بوی بد دهان واقعی می گویند.

علل ایجاد کننده بوی بد دهان

boyebaddahan

بوی بد دهان یا هالیتوزیس از مشکلات شایع در کلینیکهای دندانپزشکی می باشد که عمدتاً در اثر تولید مواد فرار گوگرد توسط ارگانیسمهای گرم منفی بی هوازی در حفره دهان ایجاد می شود.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب