رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۳:۱۲:۳۱ ۲۰۲۱/۱۸/۰۴     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

چگونه تب کودک را پایین بیاوریم

tab

تب نشانه‌ی نسبتا خوبی است. وقتی کودک دچار تب می‌شود یعني سیستم ایمنی بدن او در مقابل بیماری و عفونت مقاومت کرده است. پس مغز فرمان بالا رفتن دمای بدن را می‌دهد، زیرا در اين حالت است که گلبول‌هاي سفيد می توانند  به ويروس‌ها و باکتري‌ها حمله کنند.

آموزش کودکان

kodak

آموزش باید بر نیازهاي فردي دانش آموزان و سطح درك و فهم آنها منطبق باشد یعنـی نوع تکالیف، مقدار آن، و سرعت یادگیري باید بر توانایی هـاي کودکـان مبتنـی باشـد.

پلیس مدرسه

madrese

اداره خاصی از پلیس جهت امور کودکان و نوجوانان در پلیس کشورهای مختلفی چون ایالات متحده، کانادا، استرالیا، اتریش، نروژ، تونس و لبنان تاسیس شده است.

علت چاقی کودکان

kodak

چاقی کودکی، همراه با عوارض زودرس در جوانی و افزایش خطر چاقی بزرگسالی و بیماريهاي مرتبط با آن شامل: بیماريهاي مزمن قلبی- عروقی، هیپرتانسیون و دیابت نوع ۲ است. چاقی، یک بیماري چندعاملی است که عوامل مختلف ژنتیکی و محیطی در ایجاد آن نقش دارند.

درمان شب ادراری کودکان

shabedrari

شب ادراری یکی از اختلالات شایع و مشکل ساز است که بدین صورت تعریف می گردد: دفع مکرر ادرار در لباس یا بستر، در کودکانی که باید از نظر سنی به طور طبیعی کنترل مثانه را کسب کرده باشند.

ماساژ نوزادان با روغن آفتابگردان

kodak

اهميت لمس در حفظ سلامتي تا جايي است كه شيوع اپيدمي ماراسموس در اردوگاه هاي كودكان در طي جنگ جهاني دوم كه در برخي پرورشگاه ها بدون هيچ علت تغذيه اي و عفوني تا صد در صد مرگ ايجاد كرده بود به محروميت حسي نسبت داده شد و مشخص گرديد كه در اثر محرومیت از لمس، هضم و جذب مواد غذ

ضرورت آموزش جنسی به کودکان

kodak

والدین در مورد مسائل جنسی اغلب با سئوالاتی از طرف کودکان خود مواجه می شوند که ممکن است برای پاسخ دادن به آنها با چالش مواجه شوند. کودکان پیش دبستانی به علت ندانستن اسامی آناتومیکی بدن ممکن است در معرض سوءاستفاده های جنسی متفاوتی قرار گیرند.

فضاي آموزشي كودكان

kodak

از سن چهار سالگي بسياري از كودكان چند ساعت روز را در محيط مدرسه سپري مي كنند. در طول سال هاي نوجواني، فعاليت مدرسه اغلب افزايش مي يابد و بيشترين درصد ساعات بيداريشان را ىر كلاس صرف مي كنند.

کلاس معکوس

kelasmakus

در دهه های اخیر، شاهد تحول رویکردهای جدید انتقال دانش با گذار از دیدگاه رفتارگرایی به دیدگاه سازنده گرایی بوده ایم. در سازنده گرایی تأکید متخصصان بر استفاده از روشهای نوین دانش آموزمحور است.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب