رفتن به محتوای اصلی
امروز: 03:00:01 2019/20/05     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درمان نافرمانی کودکان با بازی

nafarmanikoodakan

دانش آموزان مبتلا به اختلال نافرمانی مقابله ای، مهارت اجتماعی کمتر، پیشرفت تحصیلی کمتر و مشکلات رفتاری بیشتری نشان می دهند و معمولا" فاقد مهارت های شناختی، اجتماعی و عاطفی مورد نیاز برای انجام تقاضاهای بزرگتر هستند.

علائم کمبود توجه و بیش فعالی در کودکان

bishfalikoodakan

اختلال کمبود توجه و بیش فعالی شایع ترین مشکل رفتاری دوران کودکی است و مطالعات نشان می دهد اوج شروع سنی آن سه تا چهار سالگی بوده، دو سوم کودکانی که اختلال کمبود توجه و بیش فعالی آنها در زمان های بعدی تشخیص داده می شود، طی سال های پیش از مدرسه قابل شناسایی هستند.  بررسی ک

تاثیر طبیعت در خلاقیت کودکان

khalaghyatdarkoodakan

پژوهش ها نشان داده است که محیط اطراف کودک نقش مهمی بر سلامت جسمانی، روانی و شکوفایی خلاقیت کودک بازی می کند. بطوریکه بهترین زمان پیشرفت برای خلاقیت در فاصله سنی ۲ تا ۱۰ سال روی می دهد.

ویژگی های صندلی کودک

sandakikodak

اولین بار در سال ۱۹۳۳ صندلی کودک طراحی وساخته شد و در سال ۱۹۶۲ اولین صندلی ایمنی کودک به معنای واقعی آن در انگلستان ساخته شد.

راه کارهایی جهت کمک به کودکان خجالتی

koodakghejalati

خجالتی بودن یا گوشه گیری ممکن است بخشی از شخصیت کلی یک دانش آموز بوده، یا پاسخ خاص موقعیتی، به یک عامل استرس زای مخصوص باشد. خجالتی بودن و کم رویی امری شایع در کودکان است. این اختلال می تواند در رشد اجتماعی مورد انتظار کودک مداخله کند و یادگیری کودکان را محدود نماید.

خرخر کردن کودکان هنگام خواب

kherkherkardanbacheha

یکی از عواملی که خواب کودک را به هم می زند خرخر کردن است. خرخر یک صدای خشن یا تند است که در هنگام خواب به علت ایجاد انسداد در مسیر راه های هوایی طی تنفس اتفاق می افتد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب