رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۵:۲۴:۴۹ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درس ۱۰ Beautiful World

topnotch

درس ۱۰ تاپ ناچ ۳ درباره ديدن مکان هاي زيباي جهان است و گرامر درس درخصوص بيان موقعيت و جايگاه اين مکان هاست. همچنين درباره کاربردtoo  با صفت و مصدر هم صحبت شده است. در ابتدا با عبارات و لغات جديد آشنا مي شويم.

درس ۹ Controversial Issues

topnotch

درس ۹ تاپ ناچ ۳ درباره موضوعات بحث برانگيز و پرچالش است. گرامر درس درخصوص افعالي است که بعد از آنها مفعول و سپس مصدر مي آيد. در ابتدا با عبارات و لغات جديد آشنا مي شويم.

درس ۸ Invention and Discoveries

topnotch

درس ۸ تاپ ناچ ۳ درباره اختراعات و اکتشافات است و گرامر درس در خصوص جملات شرطي است. در ابتدا با عبارات و لغات جديد آشنا مي شويم.
 got eaten alive = زنده زنده خورده شدن

درس ۷ Holidays and Traditions

topnotch

درس ۷ تاپ ناچ ۳ درباره تعطيلات و رسوم در کشورهاي مختلف است. گرامر درس در خصوص کاربرد who, whom , that است. در ابتدا با کلمات و عبارات جديد آشنا مي شويم.

درس ۶ Life Plans

topnotch

درس ۶ تاپ ناچ ۳ درباره برنامه هاي است که افراد در زندگي داشته اند ولي آنها را تغيير داده اند. گرامر درس درخصوص was/were going to مي باشد که به معناي قصد انجام کاري را داشتن در زمان گذشته است.

درس ۵ Natural Disasters

topnotch

درس ۵ تاپ ناچ ۳ درباره بلاياي طبيعي است و گرامر درس درخصوص نقل قول غير مستقيم مي باشد. در ابتدا با عبارات و لغات جديد آشنا مي شويم.

درس ۴ Reading for Pleasure

topnotch

درس ۴ تاپ ناچ ۳ درباره خواندن کتاب هاي داستان جهت سرگرمي است. گرامر درس درخصوص جمله واره اسمي است. در ابتدا با عبارات و لغات جديد آشنا مي شويم..

درس ۲ Health Matters

topnotch

درس ۲ تاپ ناچ ۳ درباره بيماري ها، درمان و سلامتي است. گرامر اين درس درخصوص نتيجه گيري با must است. در ابتدا با عبارات و لغات جديد آشنا مي شويم:

درس ۱ Make Small Talk

topnotch

درس ۱ تاپ ناچ ۳ درباره احوال پرسي است و گرامر درس درخصوص ساخت سوالات کوتاه با کمک be است. همچنين زمان گذشته کامل (ماضي بعيد) بررسي شده است در  ابتدا با لغات جديد آشنا مي شويم:

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب