رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۱۰:۴۳:۰۳ ۲۰۲۰/۰۶/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

ده مدرک دانشگاهی، که همواره مورد نیاز بازار کار است.

universitydocument

اینترنت زندگی ما را به میزان زیادی تغییر داده است. با رشد فناوری و نوآوری، زندگی ما هر روز تغییر می کند و بسیاری از صنایع از رده خارج می شوند. امروزه مردم از دوربین دیجیتال، پیجر، رایانه شخصی و گوشی هوشمند استفاده می کنند.

۱۰ کشور خطرناک برای مقصد گردشگری

egypt

لذت سفر، یکی از بهترین لذت ها و از بهترین راههای تجربه زندگی، کشف یک فرهنگ دیگر، کاوش و ماجراجویی در سرزمین های جدید است. سفر نگاه جدیدی به جهان را برای شما به ارمغان می آورد. اما دیدن برخی نقاط جهان خیلی راحت نیست.

هواپیما بدون موتور چه مسافتی را می تواند طی کند

havapima

در سال ۲۰۰۱ یک هواپیما با ۲۹۳ مسافر و ۱۳ خدمه، از تورنتو به مقصد لیسبون در حال پرواز بود که هر دو موتورش را در آسمان اقیانوس اطلس از دست داد. خلبان که تجربه بیست هزار ساعت پرواز را داشت، تصمیم گرفت ایراباسA۳۳۰ را بدون موتور هدایت کند.

مشاغلی که بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت دارند

job

مشاغل زیادی در گذشته وجود داشته است که با گذشت زمان از بین رفته اند مخصوصا در دهه های اخیر با رشد فناوری خیلی از مشاغل، دیگر وجود ندارند. اما مشاغلی وجود دارند که قدمت هزار ساله دارند و هنوز هم می توان آنها را دید.

عصاره شفابخش گل محمدی

golemohamdi

از گل محمدی برای تولید عطر، اسانس و گلاب استفاده می شود که در صنایع عطر سازی، آرایشی، غذائی و صنایع دارویی مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین فرآورده گل محمدی اسانس و گلاب است که به روش تقطیر به دست می آید.

کشف نوع جدید از فتوسنتز

Photosynthesis

قسمت اعظم موجودات زنده در سیاره‌ زمین، از نور قرمز در طول موج ۶۸۰ تا ۷۰۰ نانومتر، در فرآیند فتوسنتز استفاده می‌کنند، اما نوع جدید به جای آن، از نور نزدیک به فرو سرخ با طول ‌موج ۷۵۰ نانومتر استفاده می‌کند.

دروغ های بزرگ تاریخ

travaasb

خوشبختانه امروزه باوجود اینترنت؛ به سرعت می توان، صحت یا سقم مطالب را در آورد یا حداقل در خصوص آنها تحقیق نمود.

۹ راه برای کاهش گرما در خانه

heatwave

روش های خنک کردن خانه در اوج گرما؛ شامل جلوگیری از ورود گرما و استفاده از وسایل سرمایشی است. که با توجه به قیمت بالای انرژی، جلوگیری از ورود گرما از لحاظ هزینه، به صرفه تر است. کارهایی مثل عایق کاری پر هزینه است.

۸ سوالی که علم نتوانسته به آنها پاسخ دهد

question

با پیشرفت علم و فناوری بسیاری از سوالات بشر که ذهن دانشمندان را به خود مشغول کرده بود، پاسخ داده شد. بطوریکه با یک جستجو ساده در اینترنت، پاسخ هر سوالی بدست می آید. ولی بعضی سوالات هست که هنوز هم علم نتوانسته پاسخی درخور، برای آن پیدا کند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب