رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۵:۲۱:۰۱ ۲۰۲۲/۲۸/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تمرین آرامش ( ریلکسیشن)

این روش ساده آرام سازی حداکثر ۲۰ دقیقه وقت شما را می گیرد. شما می توانید این تمرین را در رختخواب، بر روی زمین و یا بطور نشسته بر روی یک صندلی راحت انجام دهید.

چطور خندیدن باعث کاهش وزن می شود

شاید تصور کنید که خندیدن فقط برای درمان افسردگی مفید است اما نقش خنده در زندگی و تاثیرات آن در پیشرفت و موفقیت بسیار است. خندیدن فواید بسیاری برای بدن دارد. امروزه در بسیاری از کشورهای جهان باشگاه خنده درمانی وجود دارد.

مضرات و فواید گیاه خواری

گیاه خوار به شخصی گفته می شود که گوشت قرمز، مرغ و ماهی نمی خورد. گیاه خواران عموما از مواد غذایی همچون میوه، سبزیجات، حبوبات، غلات و دانه ها نیازهای بدن خود را تامین می کنند. بسیاری از متخصصان معتقدند که نمی توان بدون مصرف گوشت تمام نیازهای غذایی بدن را تامین کرد.

خطرات مصرف بی رویه مسکن ها

خیلی مواقع پزشک استفاده از برخی مسکن ها را لازم دانسته و آنها را تجویز می کند ولی بسیاری از مردم نیز بدون مشورت با پزشک، خودسرانه و بدون توجه به دوز مناسب، مسکن ها را مصرف می کنند، در صورتی که مسکن ها همانند بیشتر داروها دارای عوارض جانبی هستند که بهتر است به آنها توجه

خطرات استفاده از ماسک

با اینکه افراد ماسک ها را در کاهش انتقال ویروس موثر می دانند، این امر منجر به نگرانی های زیای شده است چرا که ماسک ها در بین مردم به عنوان عوامل ناراحت کننده، دست و پا گیر، مزاحم یا ناخوشایند شناخته می شوند و این حتی باعث نگرانی شده است که استفاده طولانی مدت از ماسک ممکن

خطر هدفون ها

اگر مدت ها به صداهای بسیار بلند گوش کنید شنوایی تان کم خواهد شد. اما بسیاری از مردم این تجربه بدیهی را در زمانی که به موسیقی گوش می دهند نادیده می گیرند.

خشکی چشم در اثر کار با رایانه

نگاه کردن به صفحه نمایشگر رایانه برای مدت زمانی طولانی، برای سلامتی چشم ها مضر است و عوارضی دارد. این عوارض شامل قرمزی، سوزش و خشکی چشم هاست. اگر شما دچار چنین مشکلاتی هستید توصیه های زیر را بکار گیرید.

حساسیت چشمی بهاره

به گفته متخصصین چشم پزشکی، حساسیت بهاره شایع ترین نوع حساسیت چشمی است که اول و مهمترین علامت آن خارش و سوزش چشم است.

آجیل خطر بیماری های قلبی را کاهش می دهد

تحقیقاتی که در مورد انواع آجیل از جمله بادام، گردو، بادام زمینی و پسته انجام شده است نشان می دهند افرادی که از مغزها به صورت روزانه و همیشگی استفاده می کنند، معمولا کلسترول خون پایین تری دارند و به همین ترتیب میزان بروز بیماری های قلبی در آنها بسیار پایین تر است.

قصه درمانی

در قصه درمانی اشخاص و رویدادها تجسم می یابند، کشمکش های درونی توصیف می شوند و با احتیاط اشاره می شود که چگونه این کشمکش ها می توانند برطرف شوند و گام های بعد در تکامل به سوی یک انسانیت متعالی چه می تواند باشد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب