رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۱۱:۳۲:۰۳ ۲۰۲۰/۲۵/۰۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

فیلم آموزشی برای سوزاندن چربی های دور شکم

سوزاندن چربی های دور شکم

شاید جذاب باشد که برآمدگی های در جلوی سینه خود داشته باشیم. اما متاسفانه زمانی که این برآمدگی به زیر بغل و پشت کمر هم کشیده می شود اصلا زیبا نیست و  این همان چربی هایی است که، باید خودمان را از شر آن ها راحت کنیم.

انسان روزانه به ۸ لیوان آب نیاز ندارد!

نوشیدن آب

آب بدن در هر شرایطی باید حفظ شود. بخصوص در تابستان این مسئله اهمیت بیشتری پیدا می کند. اما ما به اندازه کافی آب نمی نوشیم که این امر در طول تابستان، بخصوص با افزایش درجه حرارت، می تواند خطرناک باشد.

علامت های افراط در رژیم غذایی و کاهش وزن

efratdarkahshvazn

۱- وسواس در اندازه گیری و وزن کردن خود: حقیقتا بهتر است بعضی افراد اصلا خودشان را وزن نکنند. اگر شما خود را وزن می کنید، باید برای یک کنترل ساده باشد و ببینید که در مسیر درستی تمرین می کنید.

روش هایی برای محافظت از خود، هنگام دویدن

راههایی برای محافظت ازخود در هنگام دویدن

-در مورد محلی که برای دویدن انتخاب کرده اید، تحقیق کنید: مکان هایی را انتخاب کنید که معمولا مردم در آنجا ورزش می کنند. از سایر ورزشکاران هم می توانید برای پیدا کردن محل مناسب برای دویدن، کمک بگیرید تا از خیابانها یا کوچه های خطرناک عبور نکنید.

ساده ترین راه برای حفظ سلامتی

سلامتی و پیاده روی

فروختن ماشین یکی از مفیدترین کارهائی است که می توان برای حفظ سلامتی انجام داد.در حالت عادی  افراد بین ۳۰ تا ۹۰ دقیقه در روز حرکات ورزشی انجام می دهند ولی تحقیقات نشان داده است که این مقدار کافی نیست. پس چه باید کرد؟ بهترین راه، برای حرکات بیشتر، رفت و آمد روزانه است.

در یک ماه چقدر می توانیم وزن کم کنیم

reduceweight

مقدار چربی و وزنی که بدن می تواند در یک ماه از دست بدهد، براساس وزن فعلی، رژیم غذایی و میزان فعالیت فعلی متفاوت خواهد بود. متخصصین معتقدند زنانی که لاغر هستند( ۱۸ تا ۲۸ درصد) چربی دارند؛ می توانند ۰.۵ تا ۰.۸ درصد از چربی بدنشان را در هفته از دست بدهند.

۷ تمرینی که آقایان هر روز باید انجام دهند

exersie

احتمالا شما با باشگاه بیگانه نیستید. ولی چقدر از زمانتان را آنجا درست استفاده می کنید. این حرکات نقش موثری در سلامتی وتناسب اندام شما بازی می کنند.۷ تمرینی که روزانه باید انجام دهید را مرور می کنیم.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب