رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۱:۳۲:۴۲ ۲۰۲۰/۲۵/۰۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

چطور در اکسل میانگین بگیریم

formuldarexcel

فرمول نویسی در اکسل قابلیت بسیار جالبی است که کار ما را بسیار راحت می کند. مثلاً معلمی که نمرات دانش آموزان را در یک صفحه اکسل تایپ کرده است به راحتی با یک فرمول می تواند معدل هر دانش آموز را حساب کند.

چطور در ویندوز از اطلاعات محافظت کنیم

chetorasatelatadawinmohafezatkonim

تعیین سطح دسترسی ها در ویندوز قابلیت جالبی است که به حفاظت داده ها کمک می کند. مثلاً در خانه با تعیین سطح دسترسی ها به یک فولدر یا حتی درایو، می توان از تغییر و پاک شدن آنها توسط کودکان جلوگیری کرد.

چگونه مپ درایو در ویندوز۷ بسازیم

dorostkardnmapdrive

مپ درایو یک روش عالی برای به اشتراک گذاشتن منابع در شبکه است. فرض کنید در یک اداره شما نیاز دارید که اطلاعاتی را برای همه همکاران به اشتراک بگذارید.

چطور اطلاعات حجیم را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر انتقال دهیم

etesaldopc

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید، فیلم ها، عکس ها یا نرم افزارهای با حجم زیاد را از کامپیوتری دوستی به کامپیوتر خودتان کپی کنید. برای این کار نیاز به فلش با حجم زیاد یا نصب نرم افزارهایی همانند شیریت نیست.

چطور هنگ کردن ویندوز را رفع کنیم

restore

تمام کسانی که با کامپیوتر و لب تاپ کار می کنند با این مشکل مواجه می شوند که تا دیروز سیستم خوب کار می کرد ولی حالا زیاد هنگ می کند؛ مثلا" به اینترنت وصل نمی شود، برنامه آفیس کار نمی کند، سیستم کند شده است و غیره.

ترفندهای تایپ در ورد

taypdarword

امروزه تایپ کردن به یک نیاز اساسی تبدیل شده است و افراد دیگر کمتر نامه اداری را با دست می نویسند. ولی گاهی افراد در هنگام تایپ با مشکلاتی برخورد می کنند همانند چطور تنوین را  در کلماتی که تنوین دارند وارد کنند یا کلمات انگلیسی را چطور همزمان با فارسی تایپ کنند.

چطور ویندوز نصب کنیم

nasbwindows

اگر تا حالا ویندوز نصب نکرده اید، شاید این کار خیلی تخصصی به نظر بیاید. ولی واقعیت این است که نصب ویندوز بسیار راحت است و در تمامی انواع ویندوز تقریبا" به یک روش انجام می شود و تنها تفاوت کمی با هم دارند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب