رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۱۲:۱۴:۳۷ ۲۰۲۱/۲۲/۱۰     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تاثیر پیاده روی بر دیابت

diabet

امروزه نقش مثبت فعاليتهاي جسماني و ورزشي در سلامت جامعه بشري و در پيشگيري و كنترل بسياري از بيماريها از جمله بيماري ديابت تاييد شده است.

ورزش های مناسب در دوران بارداری

تستی

در سال ۱۹۸۵ کالج آمریکایی زنان و مامایی راهنمای ورزش در دوران بارداری را به اطلاع عموم رساند و اعلام کرد که زنان حامله فعال باید شدت و مدت و فاصله و نوع ورزش خود را در حد و مرزی قرار دهند که کمترین آسیب را برای مادر و نوزاد داشته باشد و در سال ۱۹۹۴ پیشنهاد خود را بهبود

تاثیر ورزش بر مغز

در حال حاضر شواهدي مبنی بر اینکه ورزش فوایدي را براي عملکرد مغز فراهم می آورد در دست است.

کاهش وزن با تمرینات مقاومتی و زنجبیل

به دليل عدم وجود روش هاي درماني ايمن و موثر جهت كاهش وزن استفاده از فعاليت بدني و همچنين مکمل هاي غذايي گياهي با هدف كاهش وزن افزايش يافته است. داشتن فعالیت بدنی منظم به عنوان یکی از روش های کاهش وزن و بالطبع کاهش چربی بدن در نظر گرفته می شود.

چرا بدنسازان مکمل های غیر مجاز استفاده می کنند

mokamelvarzeshi

جوانان اغلب با انگيزه بهبود وضع ظاهري به ورزش بدن سازي روي آورده و جهت نتيجه گيري بهتر در اين رشته از انواع رژیم های بدن سازی مانند انواع مکمل های ورزشی استفاده می کنند. مکمل های ورزشی به دو دسته مجاز و غیرمجاز تقسیم می شوند.

ویبریشن راهی برای کاهش خستگی ورزشکاران

vibration

هنگام تمرینات ورزشی شدید، لاکتات و تولیدات گلیکولیتیک در عضلات تجمع پیدا می کند. تجمع لاکتات نه تنها در تارهای عضلانی بلکه در قلب، کبد، کلیه و مغز نیز صورت می گیرد. تولید لاکتات، زمانی که گلیکوژنولیز و گلیکولیزز شدت می یابد، افزایش می یابد.

هاتایوگا

hatayouga

يکي از تمرينات مهم موثر بار ذهن و بدن، يوگا است. یوگا جز اصلی برنامه کاهش استرس مبتنی بر ذهن است. هدف یوگا ایجاد سلامت در ابعاد جسمی، روانی و عاطفی انسان است.

مبارزه با چاقی به کمک لرزش عمومی بدن

chaghi

چاقی، به خصوص چاقی شکمی، نقش مهمی را در بروز سندرم متابولیک بازی کرده که نقش مهمی در ایجاد عوارض قلبی عروقی دارد و ارتباط بین چاقی و ریسک ابتلا به دیابت و بیماری شریان کرونری و سرطان پستان در زنان ثابت شده است.

بهترین حرکات گرم کردن در والیبال

در والیبال مطالعات گسترده ای درخصوص برنامه های گرم کردن مناسب برای وظایف خاص انجام شده است و اثرات تمرینات زنجیره ای حرکتی باز و بسته بر روی قدرت عضلات و تعادل بررسی شده است.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب