رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۷:۵۷:۰۷ ۲۰۲۱/۲۶/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تاثیر حضور بانوان در استادیوم بر مسابقات فوتبال

در حال حاضر فضای استادیوم های فوتبال ایران از لحاظ فرهنگی و اخلاقی و فیزیکی برای حضور بانوان تماشاگر نیست لذا لازم است با ارائه راهکارهای مناسب و صرف زمان زیاد، فضای فرهنگی و اخلاقی امنی در استادیوم ها برای حضور زنان فراهم شود.

کاراته

karateh

کاراته هنری رزمی است که در جزایر ریوکیو ژاپن از روش های مبارزه بومی و کن پوی چینی به وجود آمد. کاراته در لغت به معنای فن‌ ضربه زدن یا هنر مبارزه با دست خالی است (کارا: هنر جنگیدن و ته: دستان خالی).

تاثیر یوگا بر بدن

yoga

یکی از انواع تمرینات بدنی، تمرینات غیرهوازی مانند یوگاست که به آرامی انجام و به ارتباط جسمی و شناختی منجر می شود. یوگا ورزشی بدنی ذهنی است که با فرایندهای فیزیولوژیک و درمانی ارتباط دارد.

تاثیر ورزش بر سیستم ایمنی

varzesh

بررسی تأثیرات فعالیت بدنی بر سیستم ایمنی حوزه نسبتاً جدیدی از  پژوهشها در زمینة علم ورزش است که به عنوان ایمنولوژی ورزش شناخته می شود.

ورزش در دوران قرنطینه

coronavirus

در دوران قرنطینه، انجام دادن فعالیت ورزشی در خانه توسط نهادهای گوناگون ورزشی و بهداشتی توصیه شده است. برای تعهد و پایبندی به انجام دادن تمرینهای ورزشی توصیة جدی می شود که فعالیتهای شاداب و نشاط آور انتخاب شوند.

دوچرخه دستی

handbike

به منظور تقویت عضلات کمربند شانه ای، بازو، زیر بغل ، دستگاه HAND BIKE دوچرخه دستی طراحی و ساخت گردید تا با ایجاد مقاومت و مانع بیشتر برای ورزشکار بتواند این عضلات را تقویت ساخته و از آسیب های احتمالی او جلوگیری نماید.

ورزش در هوای آلوده

varzesh

با توجه به نقش احتمالی ویتامینها و آنتی اکسیدانها به خصوص ویتامین های ث، ای، آ و بتاکاروتن در کم کردن اثرات سوء آلاینده ها بر بدن باید به کامل و صحیح بودن رژیم غذایی ورزشکاران توجه داشت.

تاثیر ورزش بر قلب ورزشکاران

varzeshvaghalb

قلب ورزشکاران بیش از یک قرن مورد توجه پزشکان و دانشمندان بود. تغییرات در گردش خون و افزایش فشار و حجم خون در بطنهای قلب در تمرینات ورزشی بلندمدت باعث ایجاد هایپرتروفی بطن چپ می شود.

کاهش وزن با ورزش

kaheshvazn

افراد چاق روش هاي متفاوتي را جهت کاهش وزن در پيش مي گيرند که ممکن است عوارض خطرناکي را برايشان در پي داشته باشد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب