رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۵۸:۳۵ ۲۰۲۳/۲۷/۰۱     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تاثیر موسیقی بر عملکرد تکواندوکاران

جنبه های انگیزشی موسیقی در ورزش توجه محققین زیادی را در سال های اخیر به خود معطوف کرده است. موسیقی را می توان در طی ورزش هوازی برای افزایش انگیختگی و انگیزش شرکت کنندگان مورد استفاده قرار داد تا ورزش را به عنوان یک فعالیت کسل کننده و یا خسته کننده درک نکنند.

تاثیر آموزش در کاهش حوادث کوهنوردی

کوهنوردی یک رشته پرمخاطره یا جزء فعالیت های ماورای ورزش محسوب می شود و اکثر اوقات آسیب های این قبیل فعالیت ها شکستگی و احتمال فلج شدن در اثر آسیب نخاعی یا آسیب مغزی یا حتی مرگ است.

ورزشکاران برای رفع خستگی آب گوجه فرنگی بخورند

تلاش براي كاهش آسيب عضلاني از طريق مصرف مكمل هاي تغذيه اي اقدام جديدي نمي باشد. بنابراين مصرف مكمل هاي تغذيه اي ممكن است در نگهداري سطوح آدنوزين تري فسفات و جلوگيري از آسيب عضلاني مؤثر باشد.

تاثیر ورزش بر سیستم قلبی عروقی

فعالیت فیزیکی طولانی مدت، باعث تغییراتی در سیستم اسکلتی سیستم متابولیک، سیستم قلبی و عروقی و سیستم تنفسی می شود. در سیستم عضلانی اسکلتی، افزایش فیبرهای عضلانی و افزایش مویرگ های عضلات که باعث افزایش جریان خون به عضلات می شود اتفاق می افتد.

هنر رزمی تای چی

در تقسیم بندی هنرهای رزمی مشرق زمین تای چی را جزو هنرهای رزمی نرم دسته بندی می کنند. در مقابل هنرهای رزمی سخت را داریم شبیه کاراته که با ضربات سخت و مشت های سفت و عضلات و مفاصلی محکم رزمی کار را برای مبارزه آماده می کنند.

تغذیه ورزشکاران

تغذیـه مهمتریـن عامـل مـوازی با تمرینات ورزشـی برای رسـیدن به موفقیت محسـوب می شـود و تنها عاملی اسـت که اثربخشـی سایر عوامل به آن وابسته اسـت.

پایین آمدن از کوه بدون آسیب دیدگی

اگر پیش از حرکت و به خصوص در هنگام پایین آمدن از کوه و در طی مسیر، پاره ای از احتیاط های مقدماتی رعایت شود می توان از بروز بسیاری از پیشامدهای خطرناک در کوه پیشگیری کرد.

نکاتی برای خرید کفش ورزشی

در زمان ورزش، بیشترین کارها بر عهده پای شماست. حرکاتی که در زمان انجام ورزش های مختلف انجام می شوند، می توانند فشار زیادی بر ماهیچه ها، مفاصل، تاندون ها و رباط های پا وارد کنند. به همین دلیل در اینجا لزوم انتخاب کفش مناسب قوت می گیرد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب