رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۸:۳۶:۲۰ ۲۰۲۲/۰۷/۱۰     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

۸ نکته برای عکاسی از کودک

در عکاسی از کودکان قبل از هر چیز باید کودکان را دوست داشته باشید و از لجبازی، بی حوصلگی، شیطنت و بازیگوشی کودک، خسته یا عصبانی و بی حوصله نشوید. اگر کودک هنوز نمی تواند راه برود شما بنشینید یا حتی روی شکم دراز بکشید و از حرکات و چهره او عکس بیندازید.

عکاسی از کودک

پرتره کودک را باید مخلوطی از پرتره و عکاسی خبری دانست. چون هم سرعت عمل و تمرکز عکاسی لازم است و هم سلیقه و تجربه چیدمان، ابتکار در تزئین اطراف کودک، برای جذاب شدن عکس اهمیت دارد. در دهه های اول اختراع عکاسی و چاپ عکس سیاه و سفید؛ کودکان خردسال در عکس ها حضور ندارند.

آموزش خداشناسی به کودکان با شعر

بهترین زمان آموزش، دوران کودکی است؛ زیرا اعتقاد به خدا، به زندگی او جهت می دهد و در درک معنای زندگی، بسیار کمک کننده است. شاعران کودک نیز بر همین مبنای قرآنی خداشناسی را تعلیم داده اند.

نگرانی کودکان در سن ۶ تا ۱۲ سالگی

در سن ۶ تا ۱۲ سالگی توجه دیگران برای کودکان مهم است. کودک از این که کنار گذاشته شود واهمه دارد. در این سن دوستان خیلی مهم هستند. نگرانی کودک در مورد سازگاری و بودن با هم گروهی هایش است. جدا ماندن و طرد شدن از گروه برای او رنج بزرگی محسوب می شود.

روشی ساده برای درمان ترس های کودک ۶ ساله

در سن ۶ سالگی کودکان از هیولاها می ترسند. این ترس خیلی شبیه ترس از تاریکی است زیرا شب ها، همان طور که جا افتاده، موقع آمدن هیولاهاست. و این هیولاها همان بازتاب احساسات مربوط به روحیه سرکشی و تهاجمی کودکان هستند که نمی توانند به خوبی کنترل شان کنند.

با ترس کودکان زیر ۳ سال چگونه برخورد کنیم

بزرگترها از ترس های کودکان سر در نمی آورند و نگرانی ها و ترس های کودکان برای آنها گاهی مسخره می آیند. ترس هایی مثل ترس از گرگ بدجنس، ترس از تاریکی، ترس از بچه دزد. آن باکوس متخصص روان شناسی کودکان، در مورد ترس های کودکان و چاره آنها چنین توضیح می دهد:

رابطه نزدیک بینی کودکان با تغذیه

نزديک بيني يک مشکل بينايي است که به طور معمول در کودکي ايجاد مي شود و در تمام دوران زندگي باقي مي ماند شيوع اين بيماري در کودکان به طور قابل توجهي در طول دهه هاي گذشته افزايش يافته است. تحقیقات نشان داده است که فاکتورهای محیطی در سبب شناسی نزدیک بینی نقش بازی می کنند.

علت سرکشی نوجوانان

والدینی که بیش از توان و استعداد کودکان از آنها انتظار دارند، یا آزادی و ابتکارشان را محدود می سازند و مقررات خشک و سختی را به آنان تحمیل می کنند، روح پرخاشگری و عصیان را در آنان تقویت می کنند، در این حالت است که کودک کینه پدر و مادر را به دل می گیرد و نه تنها به مقررات

رابطه سیگار با دیابت بارداری

دیابت بارداری یکی از انواع دیابت می باشد که با عدم تحمل کربوهیدرات در بارداری به وقوع می پیوندد. تقریبا ۳ تا ۵ درصد بارداری های با دیابت بارداری عارضه دار می شوند.

قد و وزن کودکان

قد انسان در طی دو سال اولیه زندگی به سرعت افزایش می یابد. بعد از دوسالگی قد در سرتاسر دوره کودکی، تا رسیدن به دوران بلوغ، با سرعت نسبتا آهسته ای افزایش می یابد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب