رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۸:۰۲:۴۳ ۲۰۲۱/۲۶/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تاثیرات کارتون بر کودکان

هر کودک به طور میانگین از دوره مهد کودک تا پایان دبیرستان حدود ۱۸۰۰۰ ساعت را صرف تماشای تلویزیون می کند. در رابطه با تاثیر کارتون بر کودکان، روانشناسان معتقدند که کودکان از تصاویر، بیشتر از اصوات تاثیر می پذیرند.

آموزش بعد سوم به دانش آموزان

از آنجا که دانش آموزان دوره ابتدایی هنوز به مرحله تفکر انتزاعی نرسیده اند و چارچوب تفکرات آنان در قالب واقعیت ها و امور مجسم شکل می گیرد، بنابراین شایسته است که به تصویری نمودن آموزش اهتمام ورزیم و از این طریق یادگیری را در کودکان تثبیت نماییم.

دنیای سه بعدی کودکان

بخش عمده ای از دنیای کودان ملموس و سه بعدی است. آنها هر آنچه را که می بینند باور می کنند و تشنه یادگیری از طریق اسباب واقعی هستند که خود متشکل از مجموع احجام اند و بعضی خود را با آنها سرگرم می سازند.

حمام کردن نوزاد

حمام کردن نوزاد به مدت ۵-۷ دقیقه در آب ولرم (۳۵-۳۶ درجه سانتیگراد) معمولا کافی است. شست و شو با آب، به تنهایی، می تواند سبب خشکی پوست و تاثیر بر شرایط پوستی نوزاد شود.

یادگیری ریاضیات با قصه

قصه ها به علت کشش، زیبایی و نقشی که در برانگیختن حس کنجکاوي دارند می توانند بسیاري از مفاهیم را به کودکان منتقل کنند. هم چنین با انتقال مفاهیم به روش غیرمستقیم، نه تنها باعث جذب بهتر و سریع تر مفاهیم به ذهن و زبان کودك می شوند بلکه فهم آن را عینی تر و ساده تر می سازند.

تاثیر کروناویروس بر کودکان

coronavirus

بسته شدن مدارس و فاصله گذاری فیزیکی منجر شده کودکان زمان بیشتری را در خانه باشند که نه تنها منجر به وقفه در رشد مهارت های اجتماعی و ارتباطی مورد انتظار آنها در مدرسه می شود، بلکه حساسیت و اهمیت نوع رفتار والدین را نسبت به گذشته پررنگ تر کرده و آنها را ملزم کرده است که ا

لزوم آموزش جنسی به دانش آموزان

jensi

پدید آوردن کنترل غریزه جنسی و هدایت صحیح آن به یک باور ذهنی و عادت تنها راهی است که در نهایت به جلوگیری از انحراف می انجامد. بهترین زمان برای ایجاد چنین باوری نیز از دوران کودکی است.

درمان کودکان بیش فعال با موسیقی

darmanbamusighi

کودکان مبتلا به اختلال نارسایی توجه- بیش فعالی هنگامی که مشغول فعالیتی هستند، بدون به اتمام رساندن آن، به فعالیت دیگری می پردازند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب