رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۲:۴۳:۵۳ ۲۰۲۳/۰۱/۱۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

خوراکی هایی که موجب بیش فعالی کودکان می شوند

بیش فعالی  نوعی اختلال رفتاری است که اغلب با نقص توجه و فعالیت‌های شدید فیزیکی همراه می‌شود. این عارضه یکی از شایع‌ترین اختلالات روانپزشکی در کودکان زیر ۷ سال به‌شمار می‌آید.
خوراکی های مشکل آفرین کدامند

تاثیر عروسک باربی بر کودکان

عروسک باربی دارای جذابیت های خاصی است که آن را به انتخاب اول کودکان جهان تبدیل کرده است. در اولین ارزیابی توسط مشتری، جذابیت ظاهری و کم نظیر واستفاده از متریال و مواد اولیة مرغوب در ساخت عروسک آن را در جایگاه برتری قرار می دهد.

آیا روش های تربیتی دختران با پسران تفاوت دارد؟

پدر و مادر باید بدانند از آنجایی که تمایل پسران با دختران فرق می کند تربیت آنها همم در برخی مسائل تفاوت دارد. نباید فراموش کرد که پسران، رفتار با جنس مخالف را از مادر می آموزند و دختران از پدر یاد می گیرند.

۷ روش برای افزایش ضریب هوشی کودکان

محققان معتقدند تحريك‌های ذهني كودكان از سوي پدر و مادر، نقشي بسيار مهم در تقويت هوش آنان دارد. ژن و محيط، هر دو سهم فراواني در افزايش هوش كودك‌ دارند و در اين راستا، عامل های محيطي را سلامت، تغذيه و تربيت خانوادگي معرفي كرده اند.

چگونه کابوس های شبانه کودکان را برطرف کنیم

پيش آمدن كابوس هاى شــبانه، مي تواند به دليل هاي رواني و آسيب هاي دوران كودكي باشد اما چندان هم غيرمعمولي نيست كه بچه ها خواب هاي آزاردهنــده مي بينند؛ كمي به اطراف خود نــگاه كنيد، كودكان ما از صبح تا شــب متأسفانه شــاهد صدها برخورد خشونت آميز در جامعه هستند.

چه کنیم تا کودکان ، مسئولیت خطاهای خود را بپذیرند

يكي از كليدهاي مهم پرورش كودكان و يا هر فردي در هر ســني، اين است كه به رفتارهاي خوب آنان بيش تر توجه كرده و در ازاي آن هــا پاداش دهيد. در اين صورت خواهيد ديد كه به مرور زمان، رفتارهاي بد، كمتر مي شــوند.

۲۰ نشانه کودکان بیش فعال

بيش فعالي، اختلالي است كه بيشتر وقت ها در اثر كمبود توجه در كودكان به وجود مي آيد. اين نوع سندرم، بيشتر در پسران ديده شده و از ۳ سالگي شروع مي شود اما تشخيص جدي آن از زماني است كه کودک به محيط مدرسه پا مي گذارد و مي توان رفتار او را در كلاس درس، مورد بررسي قرارداد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب