رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۹:۵۰:۳۵ ۲۰۲۲/۰۷/۱۰     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

رابطه طراحي لباس و هنر معماري

ممکن است باورکردنی نباشد ولی معماری و ساختمان ها همیشه یکی از منابع جذاب برای الهام گیری طراحان لباس بوده است. بناهای تاریخی معروف، کلیساها و ساختمانهای نمادین و یا حتی یک ساختمان مدرن به عنوان ایده اصلی برای طراحی لباس استفاده می شدند.

راه رفتن روی شیشه

سطوح شیشه ای که در کف اتاق مورد استفاده قرار می گیرد کم کم جای خود را در صنعت طراحی داخلی ساختمان باز می کند. یکی از جدیدترین نمونه های این محصولات، پنلی شیشه ای و یکپارچه است که در برابر آتش مقاوم است.

مزایای خانه های هوشمند

خانه های مدرن هوشمند می توانند کارهای بیشتری علاوره بر روشن کردن بخاری ها یا لامپ ها انجام دهند؛ در واقع برای ما فکر هم می کنند. در اینجا مزایای خانه های هوشمند را بیان می کنیم.
صرفه جویی

آجرهای خودترمیم شونده

بیش از هزاران سال مردم تلاش کرده اند مواد بهتر و قوی تری را درساختمان های بلند و مستحکم خود استفاده کنند تا آسیب کمتری به آن وارد شود.

خانه های با مصرف انرژی صفر

در نظر بگیرید که یک خانه انرژِی الکتریکی اش را خودش تامین کند. این خانه ها گاهی انرژِی خود را از شبکه برق تامین می کنند و گاهی ممکن است مقداری از این انرژی را به شبکه برگردانند. اما نهایتا این گرفتن و پس دادن انرژِی مساوی است.

حرکت و نور در معماری

نورپردازی یکی از شاخه های مهم در طراحی معماری است و بر همکاری باشاخه های ماهرانه و ویژه ای مثل معماری، طراحی شهری و برنامه ریزی کامپیوتری تاکید دارد تا فضایی باشور و هیجان بالا ایجاد کند. نورپردازی سودمند و مفید مقیاس هایی از هیجان و تحرک را در معماری ایجاد می کند.

جایزه هولیسم

هولیسم یکی از مهمترین مسابقه ها در زمینه معماری پایدار از نظر معروفیت، جایزه مالی و دامنه بین المللی است. این مسابقه برای معماران برنده، شهرت بین المللی به ارمغان می آورد  همزمان پروژه های آنها به عنوان نمونه تاثیرگذار معماری پایدار معرفی می شوند.

شیشه ضدباکتری

بسیاری از شرکت های ساختمانی علاوه بر تلاش برای بالا بردن ارقام ساخت و ساز و تولید خود دنبال نوآوری در محصولات هم هستند. یکی از این شرکت ها در کشور بلژیک در تازه ترین نوآوری و اختراع ساختمانی خود شیشه ای تولید کرده که ضدباکتری است.

ساختمان های هوشمند

هر ساختمانی که تامین کننده یک محیط پاسخگو و موثر باشد که هدف های اقتصادی ساختمان از طریق آن دست یافته شود، ساختمان هوشمند است. ساختمان های هوشمند بهترین ایده ها، مصالح، سیستم ها و تکنولوژی ها را هماهنگ و ترکیب می کند.

آپارتمان های سایاما

آپارتمان های سایاما نمونه ای از ساختمان هایی اند که بازسازی کاملشان بدون کنارگذاشتن و جایگزینی تمام عناصر صورت می پذیرد. آپارتمان های سایاما پروژه نوسازی آپارتمان های ۲۹ ساله در ناحیه ای مسکونی به همین نام در حومه شهر توکیو است که یک ساعت، با قطار، از توکیو فاصله دارد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب