رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۱۰:۲۴:۵۶ ۲۰۲۲/۱۷/۰۵     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

شیشه ضدباکتری

بسیاری از شرکت های ساختمانی علاوه بر تلاش برای بالا بردن ارقام ساخت و ساز و تولید خود دنبال نوآوری در محصولات هم هستند. یکی از این شرکت ها در کشور بلژیک در تازه ترین نوآوری و اختراع ساختمانی خود شیشه ای تولید کرده که ضدباکتری است.

ساختمان های هوشمند

هر ساختمانی که تامین کننده یک محیط پاسخگو و موثر باشد که هدف های اقتصادی ساختمان از طریق آن دست یافته شود، ساختمان هوشمند است. ساختمان های هوشمند بهترین ایده ها، مصالح، سیستم ها و تکنولوژی ها را هماهنگ و ترکیب می کند.

آپارتمان های سایاما

آپارتمان های سایاما نمونه ای از ساختمان هایی اند که بازسازی کاملشان بدون کنارگذاشتن و جایگزینی تمام عناصر صورت می پذیرد. آپارتمان های سایاما پروژه نوسازی آپارتمان های ۲۹ ساله در ناحیه ای مسکونی به همین نام در حومه شهر توکیو است که یک ساعت، با قطار، از توکیو فاصله دارد.

شیشه های دکوراتیو

شیشه امروزه علاوه بر این که به عنوان یکی از مصالح اصلی در ساخت و آماده سازی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل نقش انکارناپذیر و جدانشدنی آن در ساخت و آماده سازی پنجره ها، یکی از عناصر و موادی است که برای زیباتر شدن فضای منزل یا هر فضای دیگری به کار می رود.

انواع عایق های صوتی

عایق صوتی از انتقال صدا از یک محل به محل دیگر جلوگیری می کند و برای محافظت از گوش ها، در ساختمان ها ضروری هستند در ادامه با تعدادی از عایق هایی که در ساختمان ها بکار می روند آشنا می شویم:

عایق های صوتی

زندگی در دنیای کنونی ما سرشار از سر و صدای ناخواسته است این صداها نه تنها در بخش های صنعتی، بلکه در بخش های اداری و خانگی نیز وجود دارند؛ در بخش خانگی با گسترش آپارتمان نشینی این مشکل دوچندان شده است.

بادگیر

بهره بردن از انرژی باد به عنوان مولد اصلی بادگیرها، در ایران سابقه ای بسیار طولانی دارد به طوری که این المان های معماری از گذشته های بسیار دور تا به امروز جهت تهویه طبیعی منازل در بسیاری از شهرهای کویری ایران مورد استفاده قرار گرفته اند.

تاریخچه شیشه های دوجداره

در سال ۱۸۴۰ میلادی در اسکاتلند، سرمای شدید زمستان، زندگی را در خانه های بزرگ دشوار ساخته بود. گرم کردن خانه هایی که اتاق های زیادی داشتند مشکل بود و هرچه خانه ها بزرگتر بودند دمای داخلی پایینتری داشتند.

بازسازی ترک های بتن با رسوبات میکروبی

با گسترش شهرنشینی، کاربرد بتن و مصالح ساختمانی به‌صورت گسترده در سراسر دنیا در حال افزایش است. بنابراین استفاده از مکانیزمی که بتواند در افزایش طول عمر سازه ‏های بتنی موثر باشد، ضروری است. دوام سازه ‏های بتن آرمه عموماً تحت تاثیر ترک قرار دارد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب