رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۸:۴۱:۱۹ ۲۰۲۴/۱۷/۰۴     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تاثیر بلوغ عاطفی در خیانت زناشویی

تعریف خیانت زناشویی گسترده است. خیانت زناشویی داشتن روابط جنسی خارج از ازدواج است، باقی شامل رفتارهایی مثل تماشای پورنوگرافی، سکس سایبری، درجات مختلف صمیمیت غیرجنسی، جسمی و حتی صمیمیت عاطفی با افرد دیگر که باعث آسیب به رابطه اولیه می شود.

کودک همسری

در جهان معاصر کودک همسری در متن بسیاری از جوامع جریان دارد. دختران و پسران زیر سن قانونی، حتی کمتر از ۱۱ سال مجبور به ازدواج می شوند. در اینجا علل گرایش به کودک همسری را مورد بررسی قرار می دهیم:

کلیشه های جنسیتی

کلیشه های جنسیتی مجموعه ای از باورهای فرهنگی و اجتماعی مشترک اند که قابلیت و ویژگی های خاصی را به افراد یعنی زن و مرد نسبت می  دهند. از سوی دیگر این کلیشه ها درخواست ها و انتظارات اجتماعی متفاوتی را ایجاد می کنند. کلیشه سازی در حقیقت نوعی برچسب زنی اجتماعی است.

آموزش تربیت جنسی فرزندان

آموزش تربیت جنسی فرزندان امنیت روانی و اجتماعی آنها را در جامعه تامین می کند، چرا که با دانش کافی در این مورد به محض برخورد با مسئله ای بهترین تصمیم را می گیرند و در نتیجه از بسیاری از خطرات و تحریف های جنسی رهایی می یابند.

آموزش جنسی بر اساس تعالیم دین

فقدان دانش وآگاهی درباره فعالیت جنسی، پیش نوازی ناکافی، ناسازگاری در ارتباط، باورهای نادرست، ارتباط ضعیف درباره نیازها یا اضطراب های جنسی هریک از طرفین، وجود اختلال جنسی در شریک جنسی، اضطراب درباره عملکرد جنسی و ترس از موفق نبودن در رابطه جنسی، روابط خانوادگی آشفته و تر

درمان ناتوانی جنسی با هیپنوتیزم

هیپنوتیزم درمانی به دلیل استفاده از نیروهای شفابخش ذهن خود بیمار، بی ضرر بودن، بهره گیری از تصویرسازی های قوی ذهنی مدیریت استرس، کاهش اضطراب و توانایی افزایش قابل توجه و پایدار اعتماد به نفس، یکی از بهترین و مؤثرترین درمان ها محسوب می شود.

چگونه با سؤالات جنسی فرزندانمان رو به رو شویم

برخی از پدر و مادران به دلیل عقاید و بینش های خود، علاقه ای به صحبت درباره مسائل و آموزه های جنسی ندارند زیرا اعتقاد دارند که ارائه اطلاعات در این زمینه، موجب بیداری غریزه جنسی می شود، در حالیکه هرچه اطلاعات در این زمینه، بیشتر و صحیح تر باشد، فرزندان رفتارهای جنسی آگاه

تربیت جنسی کودکان

یکـی از مهمتــرین و در عــین حــال حســاس و پیچیــده تــرین کارکردهای تربیت، تربیت جنسی است.

پیامدهای کودک همسری

کودک همسری پدیده ازدواج زودهنگام کودکان در ایران از انواع ازدواج می باشد که حداقل یکی از طرفین کمتر از ۱۸ سال سن داشته باشند.

تاثیرات بد کودک همسری:

زگیل تناسلی

تغییر در آداب و سنن فرهنگی و اجتماعی منجر به بروز یک اپیدمی از بیماری های مقاربتی در سراسر جهان شده است. عامل ایجاد زگیل های تناسلی، ویروسی به نام پاپیلوما ویروس انسانی است که عامل ایجاد کننده زگیل و سرطان گردن رحم می باشد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب