رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۲:۴۹:۳۷ ۲۰۲۳/۰۱/۱۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درمان ناتوانی جنسی با هیپنوتیزم

هیپنوتیزم درمانی به دلیل استفاده از نیروهای شفابخش ذهن خود بیمار، بی ضرر بودن، بهره گیری از تصویرسازی های قوی ذهنی مدیریت استرس، کاهش اضطراب و توانایی افزایش قابل توجه و پایدار اعتماد به نفس، یکی از بهترین و مؤثرترین درمان ها محسوب می شود.

چگونه با سؤالات جنسی فرزندانمان رو به رو شویم

برخی از پدر و مادران به دلیل عقاید و بینش های خود، علاقه ای به صحبت درباره مسائل و آموزه های جنسی ندارند زیرا اعتقاد دارند که ارائه اطلاعات در این زمینه، موجب بیداری غریزه جنسی می شود، در حالیکه هرچه اطلاعات در این زمینه، بیشتر و صحیح تر باشد، فرزندان رفتارهای جنسی آگاه

تربیت جنسی کودکان

یکـی از مهمتــرین و در عــین حــال حســاس و پیچیــده تــرین کارکردهای تربیت، تربیت جنسی است.

پیامدهای کودک همسری

کودک همسری پدیده ازدواج زودهنگام کودکان در ایران از انواع ازدواج می باشد که حداقل یکی از طرفین کمتر از ۱۸ سال سن داشته باشند.

تاثیرات بد کودک همسری:

زگیل تناسلی

تغییر در آداب و سنن فرهنگی و اجتماعی منجر به بروز یک اپیدمی از بیماری های مقاربتی در سراسر جهان شده است. عامل ایجاد زگیل های تناسلی، ویروسی به نام پاپیلوما ویروس انسانی است که عامل ایجاد کننده زگیل و سرطان گردن رحم می باشد.

سردمزاجی جنسی زنان

نابهنجاری های جنسی زنان از نظر جسمانی مشوش کننده، از نظر عاطفی پریشان کننده و از نظر اجتماعی تباه کننده هستند. یکی از شایع ترین این اختلالات، اختلال میل جنسی کم کار یا سردمزاجی است.

تمایل جنسی در مردان بیشتر است یا زنان

رابطه جنسی دارای سه جزء است: تمایل، برانگیختگی و ارگاسم. در بین تمام موجودات زنده، تمایل جنسی در انسان وضعیت پیچیده تری دارد. تمایل جنسی، علاقمند بودن به افکار و رفتار جنسی را شامل می شود. تمایل جنسی به عنوان منبع پر انرژی زندگی تلقی می گردد.

درمان گام به گام زود انزالی

 با توجه به آنکه اضطراب و استرس نقش اساسی در وقوع انزال زودرس دارد توصیه می شود در اولین گام فرد مبتلا به این اختلال با تغییر سبک زندگی خود استرس ها و تنش های موجود را کاهش دهد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب