رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۱۲:۳۰:۳۰ ۲۰۲۱/۲۲/۱۰     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تاثیر ورزش بر فعالیت جنسی

rabetehjensi

نقش هورمون های تیروئیدی به خصوص در تنظیم بلوغ اولیه و رشد بیضه و ادامه فرآیند تولید مثل در مراحل بعدی به خوبی شناخته شده است.

درمان سندرم پیش از قاعدگی با هیپنوتیزم

ghaedegi

سندروم پيش از قاعدگی یک مشکل شایع سلامت در زنان سینین باروری است که به صورت مجموعه ای از علائم فیزیکی، روانی یا رفتاری تظاهر می نماید که در اواخر سیکل قاعدگی ( به طور متوسط ۵-۷ روز قبل از شروع خونریزی) شروع می شود و ۲-۴ روز پس از خونریزی ماهانه به طول می انجامد.

درمان درد قاعدگی

ghaedegi

بسیاری از خانمها در سنین باروری، علائم متفاوتی از اختلالات خلقی- رفتاری و جسمی که با مراحل  سیکل قاعدگی در ارتباط می باشد را تجربه می کنند. علائم حاصل از این سندرم می تواند بر عملکرد خانواده و جنبه های نرمال زندگی تاثیر داشته باشد.

اصلاح سبک زندگی برای جلوگیری از بلوغ زودرس دختران

سن اولین قاعدگی با عوامل مختلفی همچون عوامل ژنتیکی، نژاد، شرایط محیطی، محدودیت رشد داخل رحمی و سابقه پره اکالمپسی مادر، مصرف سیگار و الکل توسط مادر در بارداری، استرسهای روانی در فرد، تک والد بودن، فعالیت فیزیکی، نمایه توده بدنی، وضعیت اقتصادی اجتماعی و تغذیه در ارتباط ا

ديسمنوره قاعدگي همراه با درد

ديسمنوره به معني قاعدگي همراه با درد است که معمولا ماهيت کرامپي دارد و يکي از شايع ترين مشکلات زنان است که ممکن است دو روز يا بيشتر قبل از قاعدگي بروز کرده و تا سه روز بعد از خونريزي ادامه داشته باشد.

درمان گرگرفتگی ناشی از یائسگی

منظور از يائسگي قطع دائم قاعدگي مـي باشـد كـه در طـي آن ترشــح هورمــونSH افــزايش (بــيش از ۴۰ واحــد در ليتــر ) و هورمونهـاي اسـتروژن و پروژسـترون كـاهش مـي يابنـد و باعـث تغييرات مختلفي از جمله گرگرفتگي، آتر

بارداری ناخواسته

در هر سال حدود ۸۰ ميليون زن در تمام دنيا بارداري ناخواسته را تجربه مي كنند و حدود ۴۲ ميليون نفر از آنها مبادرت بـه سـقط جنين مي نمايند، ۱۹ ميليون از اين سقط ها غير ايمن بوده و منجربه مرگ ۶۷۰۰۰ زن مي گردد.

عوارض یائسگی

یائسگی با قطع دایمی قاعدگی به طور متوسط در سن ۵۱ سالگی اتفاق می افتد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب