رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۸:۴۵:۵۹ ۲۰۲۲/۰۷/۱۰     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

سردمزاجی جنسی زنان

نابهنجاری های جنسی زنان از نظر جسمانی مشوش کننده، از نظر عاطفی پریشان کننده و از نظر اجتماعی تباه کننده هستند. یکی از شایع ترین این اختلالات، اختلال میل جنسی کم کار یا سردمزاجی است.

تمایل جنسی در مردان بیشتر است یا زنان

رابطه جنسی دارای سه جزء است: تمایل، برانگیختگی و ارگاسم. در بین تمام موجودات زنده، تمایل جنسی در انسان وضعیت پیچیده تری دارد. تمایل جنسی، علاقمند بودن به افکار و رفتار جنسی را شامل می شود. تمایل جنسی به عنوان منبع پر انرژی زندگی تلقی می گردد.

درمان گام به گام زود انزالی

 با توجه به آنکه اضطراب و استرس نقش اساسی در وقوع انزال زودرس دارد توصیه می شود در اولین گام فرد مبتلا به این اختلال با تغییر سبک زندگی خود استرس ها و تنش های موجود را کاهش دهد.

در رابطه جلوی همسرم خجالت زده می شوم

مردی که به انزال زودرس مبتلاست به طور معمول در هنگام رابطه جنسی، قبل از آنکه دوست داشته باشد و حتی گاهی قبل از هر اقدامی به ارگاسم می رسد و بنابراین ارضای جنسی کمی احساس می کند یا اصلا احساس لذتی نمی کند.

والدین اولین آموزگار جنسی کودکان

سلامت و امنیت جنسی فرزندان از مهمترین و نخستین اولویت های والدین است، مانند محافظت در مقابل آزارها و لمس های جنسی که اکثرا آگاهانه و بعضا ناآگاهانه از طرف دیگران به ویژه بالغین فرزندان ما را تهدید می کند.  در این نقش وظ

آموزش مسائل جنسی به کودکان دو تا یازده ساله

والدین باید از سنین پیش دبستانی و حدود دو تا سه سالگی، آموزش مراقبت های جنسی را به کودکان خود آغاز کنند. والدین باید مهارت نه گفتن را به بچه ها بیاموزند و فضایی فراهم کنند که کودکان حرف هایشان را به آنها بگویند.

چگونه مانع سوء استفاده جنسی کودکان شویم

سوء استفاده جنسی به تدریج شروع می شود و از تماسهای خوب به تماس های مشکوک می رسد. معمولا فردی آشنا در این قضیه درگیر است. البته ممکن است غریبه ها هم به این کار اقدام کنند. معمولا فرد معترض یا متجاوز از کودک می خواهد تا راز او را نگه دارد.

آزار جنسی

آزار جنسی معانی متعددی دارد اما بیشتر به هر گونه تماس جنسی ناخواسته و با اجبار کودکان و نوجوانان توسط فرد دیگر گفته می شود. دوران نوجوانی دورانی بسیار پراسترس و گیج کننده است. تجربه آزار جنسی این استرس را تشدید می کند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب