رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۸:۱۵:۱۳ ۲۰۲۱/۲۶/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

راهکارهایی برای بهتر کردن روابط همسران

zanashuei

زنان با به کار بردن رفتارهای مهرورزانه در ارتباط با همسر خود مثل گوش دادن مؤثر، تشویق، اعتماد، خود افشاسازی صریح و صادقانه، همدردی و همدلی، مخالفت به شیوه مناسب، حفظ آرامش شناسایی افکار تحریف شده، پذیرش و احترام می توانند ارتباط بهتری را برقرار کنند، از نگرشها و احساسات

خواستگاری دختر از پسر چگونه باید باشد

khastegari

 خواستگاری مقدمه ای برای زندگی زناشویی بوده که در آن زن و مرد یکدیگر را نظاره کرده و با ویژگیهای شخصیتی و روحی هم آشنا می گردند. دراین بین خانواده های آنها نیز به بررسی سوابق طرفین و منش و رفتار ایشان می پردازند.

زوج درمانی مبتنی بر پذيرش و تعهد

zojdarmani

هدف اصلی درمان مبتنی بر پذيرش و تعهد کمک به هر يک از زن و شوهر است برای اينکه از فرآيندهای شناختی و واکنش عاطفی خود چه به تنهايی چه در رابطه دو نفره آگاه شوند، ارزشهايی که آنها را در رابطه نگهداشته است را روشن کنند و به عمل در روشهايی که به طور مداوم متناسب با اين ارزشه

صمیمیت زناشویی از دیدگاه اسلام

zanashuei

صمیمیت کلامی، عبارت است از اینکه زن و مرد در روابط زناشویی، هنگام گفتگو و برقراری رابطه کلامی با همدیگر احساس صمیمیت نمایند، در روایتی از رسول خدا(ص) نقل شده است: همانا گفتار مرد به زن که همانا من دوستت دارم، هیچگاه از قلب زن خارج نمی شود.

رضایت جنسی

jensi

عوامل متعددی ممکن است رضایت جنسی را تحت تاثیر قرار دهد. این عوامل شامل طول مدت و کیفیت رابطه، نوع ازدواج، عوامل فردی و روانی، ناکامیها و آسیبهای قبلی و به طور کلی روشهای تطابق با احساسات، بیماریها، استفاده از برخی داروها و الکل است.

انتظارات زناشویی

zanashuei

انتظارات زناشویی عبارتند از استانداردها و فرضیه های ذهنی، چارچوبهای از پیش تعیین شده و بایدها  نبایدهایی که زوجین در مورد همسر و زندگی زناشویی دارند که ممکن است مبتنی بر واقعیت باشد و یا مبتنی بر واقعیت نباشد.

درمان سندرم پیش از قاعدگی با هیپنوتیزم

jensi

تاکنون درمانهای متنوع و متفاوتی برای این سندرم به کار رفته است. اگرچه پاتوفیزیولوژی دقیق این سندرم شناخته شده نیست و درمان قطعی برای آن وجود ندارد و اغلب از درمان علامتی و دارویی استفاده می شود.

روابط جنسی در بارداری

jensi

رضایت از رابطه جنسی یکی از عوامل مهم رضایت از زندگی زناشویی است و کسانی که رضایت جنسی بیشتری دارند به طور قابل ملاحظه ای کیفیت زندگی بهتری را نسبت به آنهایی که رضایت جنسی ندارند، گزارش می دهند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب