رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۲۹:۳۱ ۲۰۲۴/۲۴/۰۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

کاربردبلاکچین در حسابداری

حرفه حسابداری می تواند منافع گسترده ای از بلاکچین کسب نماید و رویکرد فعلی را به سمت این تکنولوژی نوظهور سوق دهد.

بلاکچین

بلاکچین یک فناوری متن باز است و کسی صاحب آن نیست، این فناوری یک مجری مرکزی برای تایید تراکنش های انجام شده ندارد و به صورت خودکار شبکه را تنظیم می کند. در حقیقت نکته اصلی فناوری بلاکچین، قدرت بسیار بالای تنظیم خودکار آن است.

بلاک چین و هوش مصنوعی

آینده جهان را هوش مصنوعی و بلاک چین تعیین خواهند کرد. بلاکچین امکان ذخیره‌سازی و اشتراک‌گذاری ایمن داده یا هر چیز باارزش دیگری را فراهم می‌کند. هوش مصنوعی هم می تواند برای خلق ارزش، داده‌ها را آنالیز کرده و برمبنای آنها دیدگاه‌ها و برنامه‌های مدون بسازد.

کاربرد واقعیت افزوده در فروش محصولات

 کاربردهای واقعیت افزوده بسیار گسترده است و از حیطه‌های آموزشی و سرگرمی گرفته تا تجارت و درمان را در خواهد گرفت. بر خلاف واقعیت مجازی که جایگزین دید شما می شود، واقعیت افزوده به آن چیزی که شما می بینید، اطلاعاتی می افزاید.

ای تی اف بیتکوین

به صندوق قابل معامله در بورس، ای تی اف گفته می شود که معامله آن مانند معامله یک سهم معمولی است، لذا قانونی محسوب می شود. مثلا ای تی اف های طلا سال های متمادی است که در بورس کشورهای جهان معامله می شود و قیمت آن هم وابسته به ارزش طلا است.

کارآفرینی در متاورس

همزمان با استقبال کسب و کارها به ویژه صنعت سرگرمی و تفریحات و بازار های مبتنی بر رمزارز ها و مبادلات توکن-محور مفهوم متاورس برجسته تر از قبل در نقطه توجه قرار گرفته است. محققان بیان می کنند که متاورس، پتانسیل تولید تا ۵ تریلیون دلار تا سال ۲۰۳۰ را دارا می باشد.

واقعیت افزوده

در حالی که دنیای فیزیکی سه بعدی است، اکثر داده هایی ما در صفحه نمایش های دو بعدی گرفتار هستند. این جدایی میان دنیای واقعی و دیجیتال، قابلیت ما را برای بهترین بهره برداری از این حجم اطلاعات موجود را محدود می کند.

چالش های شبکه های عصبی مصنوعی

شبکه های عصبی مصنوعی نسل دوم تاکنون پیشتازان عرصۀ هوش مصنوعی بوده اند و در کارهایی نظیر بازشناسی اشیا، تشخیص دست نویسه، تبدیل گفتار به متن، تولید آثار هنری و انجام بازی های رایانه ای عملکردی قابل رقابت با انسان دارند.

NFT چیست

NFT به دارایی دیجیتالی می‌گویند که همانند آثار هنری قابل جمع‌کردن باشد. این دارایی دیجیتال، ارزش خود را به صورت نوعی از رمزارز حفظ می‌کند.

چگونه ایردراپ بدست آوریم

پروژه های جدید در زمینه ارز دیجیتال برای معرفی خود و جلب توجه مردم اقدام به اهدای رایگان ارز دیجیتال به کاربران می کنند که به این کار ایردراپ می گویند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب