رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۱۱:۱۷:۱۹ ۲۰۲۳/۰۱/۰۴     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

تهدیدات هوش مصنوعی

هوش مصنوعي مانند هوش واقعي طبيعتِ خودگردان دارد كه اين اصلِ بنيادين ممكن است از مدار انساني بيرون رود و قابل مديريت و تدبير نباشد و خود كنترل هوش خود و ديگران را بر عهده گيرد.

وب ۳

وب ۳ طی تکامل طبیعی ابزارهای نسل قدیمی‌تر وب در ترکیب با فناوری های پیشرفته‌ای نظیر هوش مصنوعی و بلاک چین و همچنین ارتباط درونی بین کاربران و افزایش استفاده از اینترنت زاده شده است.

مفهوم DAO حکومت خودمختار غیرمتمرکز

سازمان خودمختار غیرمتمرکز یک نهاد یا سازمان بدون هسته مرکزی و با محوریت مردم است؛ یعنی اداره و کنترل آنها نه به عهده نهادهای متمرکز، بلکه به دست جامعه و اعضای آن است. چیزی شبیه به رمزارزهای غیرمتمرکز مثل بیت کوین و اتریم.

دارک نت چیست

دارک نت، تبدیل به یک مکان ملاقات برای افرادی شده است که به دنبال  محصولات غیرقانونی هستند. مردم به طور ناشناس، قادر به انجام هرگونه معاملات غیرقانونی یا ارضای تمایلات انحرافی خود هستند و دولتها توانایی کمی در متوقف کردن آنها دارند.

کلاه هوشمند غواصی

غواصی فن شناوري در زیر آب است و علاوه بر اینکه کاربردهاي صنعتی، پژوهشی و نظامی دارد، براي ورزش و تفریح هم انجام می شود.

سیستم هوشمند رانندگان

از آنجا که بیش از ۳۰ % تصادفات ناشی از خستگی و خواب آلودگی رانندگان می باشد لذا با فناوری سیستم هوشمند راننده اقدام به کنترل وضعیت راننده درصورت بروز حالت های نشان دهنده کاهش هوشیاری وی و اخذ تصمیم گیری های صحیح و به موقع، سعی در کنترل خودرو و جلوگیری از وقوع تصادفات می

اینترنت اشیاء در کشاورزی

اینترنت اشیاء گام های بزرگی برداشته و نقش برجسته ای در کشاورزی به منظور بهبود تولید از طریق کاهش هزینه و فراهم سازی امکان نظارت بر مزرعه از راه دور خواهد داشت.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب