رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۵۸:۳۱ ۲۰۲۲/۲۸/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

خطرات فیلترشکن ها

نرم افزارهایی که برای عبور از فیلترینگ استفاده می شوند، برای ایجاد ارتباط امن باید با یک سرور در جایی خارج از ایران ارتباط گیرند. این سرور هر چند خارج از دسترس است، اما در اختیار شرکت صاحب این نرم افزار است.

جایگزین جی پی اس

موقعیت یابی جی پی اس ( سامانه موقعیت یاب جهانی) به علت اینکه سیگنال های آن در نقاط کور ناپدید می شوند، همیشه قابل اعتماد نیست.

انواع فیشینگ

فیشینگ در مقایسه با سایر روش های جاری خرابکارانه فضای ارتباطات دیجیتال، ساده اما بسیار کارآمد است. کارکرد موثر فیشینگ، سارقین را به استفاده گسترده از این روش تشویق کرده است.

بلاکچین

بلاکچین فناوری محوری بیت کوین و سایر ارزهای مجازی، یک دفتر توزیع شده باز است که می تواند تراکنش ها میان دو بخش را به صورت کارآمد و به صورت دائمی و قابل بررسی ثبت کند. دفتر کل همچنین می تواند به طور خودکار برای راه اندازی تراکنش ها برنامه ریزی شود.

لای فای بجای وای فای

لای فای فناوری کاملا وابسته به نور به خصوص لامپ های ال ای دی است. در حقیقت، قدم بعدی در فرایند هوشمندسازی خانه است و اگر بخواهیم به صورت خلاصه بیان کنیم، لای فای اینترنت را از طریق امواج نوری منتشر می کند در حالی که وای فای از طریق امواج رادیویی.

دیفای۲

دیفای به زبان ساده به یک اکوسیستم می گویند که از طریق آن خدمات و محصولات مالی مختلف در شبکه های بلاک چین غیرمتمرکز عمومی در دسترس قرار می گیرند.

لایه های فضاهای متاورسی

متاورس جهان دیجیتالی است که مشاغل و زندگی آیندگان در آن سپری خواهد شد. دنیایی که در آن می توانید با اینترنت به هر کجا که می خواهید سفر کرده و هر چیزی را تجربه کنید علاوه بر این با انجام برخی کارهای ساده، سرگرمی ها و بازی ها به درآمد دلخواهتان برسید.

پاک سازی کامپیوتر از بدافزارها

فرایند پاک کردن بدافزارها از سیستم  ممکن است به نظر ساده بیاید اما با توجه به موضوعات اغوا کننده بسیاری که در دنیای دیجیتال وجود دارد، ممکن است حذف بدافزارها تنها با نصب ساده یک آنتی ویروس ممکن نباشد.

پاک کردن اطلاعات گوشی همراه پیش از فروش

شايد برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید گوشی همراه خود را بفروشید و این ترس را داشته باشید که نکند خریدار بتواند اطلاعات داخل گوشی را بازیابی کند، اطلاعات شخصی که متعلق به شماست، اطلاعاتی مثل عکس ها، فیلم ها، شماره تلفن و غیره.

چاپ زیستی

چاپ زیستی به صورت کلی از دو جوهر استفاده می کند. یکی مواد بیولوژیک است و دیگری هیدورژل که محیطی را مهیا می سازد تا بافت و سلول ها رشد کنند. فناوری مرزشکن دیگر در این گستره، افزودن عروق خونی است که جوهر سوم را توسعه داده است.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب