رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۲۰:۵۹ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درس ۱۰ Spending Money

topnotch

درس ۱۰ تاپ ناچ۱ درباره پول و خريد و فروش است. گرامر درس درخصوص صفت برتر و برترين و همچنين کاربرد too و enough است. در ابتدا با عبارات و کلمات جديد آشنا مي شويم:

درس ۸ Shopping for Clothes

topnotch

درس ۸ تاپ ناچ ۱ درباره خرید و لباس است و گرامر درس درخصوص ضمایر مفعولی و مقایسه صفات می باشد. در ابتدا با کلمات جدید آشنا می شویم.
Hosiery:‎ جوراب فروشی

درس ۷ On Vacation

topnotch

درس ۷ تاپ ناچ ۱ درباره تعطیلات و سفر است و گرامر درس درخصوص زمان گذشته ساده و گذشته فعل be می باشد. در ابتدا با لغات جدید آشنا می شویم.

درس ۶ Staying in Shape

topnotch

درس ۶ تاپ ناچ ۱ درباره ورزش و تناسب اندام است و گرامر این درس درخصوص can و have to می باشد. در ابتدا با تعدادی از عبارات آشنا می شویم:
۱ What are you up to?‎ = What are you doing?‎

درس۵ Technology and you

topnotch

درس ۵ تاپ ناچ ۱ درباره فناوری است و گرامر درس درخصوص زمان حال استمراری است در ابتدا با لغاتی در زمینه فناوری آشنا می شویم:

درس ۴ Food and Restaurants

topnotch

درس ۴ تاپ ناچ ۱ درباره غذا، میوه و سبزیجات است. گرامر درس درخصوص there is و حرف تعریف the و a  است. در ابتدا با کلمات جدید آشنا می شویم:

درس ۳ The Extended Family

topnotch

درس ۳ تاپ ناچ ۱ درباره نسبتهای اعضای خانواده با هم است و گرامر درس درخصوص زمان حال ساده می باشد. در ابتدا با لغات جدید آشنا می شویم:

درس ۲ Going out

topnotch

درس ۲ تاپ ناچ ۱ درباره موسیقی است و گرامر درس درخصوص حروف اضافه است که در ابتدا مکان ها و زمان ها می آید. در ابتدا با تعدادی از عبارت و مترادف های آنها آشنا می شویم:

درس ۱ Getting Acquainted

topnotch

درس ۱ تاپ ناچ ۱ درباره ملاقات با فردی جدید و توصیف افراد است. گرامر درس درخصوص پرسش با be و پرسیدن سوالات بله یا خیر و پاسخ کوتاه به آنهاست.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب