رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۲:۲۶:۴۲ ۲۰۲۱/۱۸/۰۵     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

زگيل

zegil

زگيل از شـايعتـرين ضـايعات خـوشخـيم پوسـت مي باشد و در اثـر عفونـت بـا ويـروس پـاپيلوم انـساني به وجوى مي آید که درمـاني نـسبتاً طـولاني دارد و در مـوارد بـسياري بيمار از ادامه درمان خسته مي شود.

عوارض خالکوبی

tatoo

خالكوبي در بسياري از كشورها و فرهنگها مرسوم بوده و سابقه آن بـه بـيش از ۸۰۰۰ سـال قبـل بـاز مي گردد. خالکوبی یا تاتو به فرآیندی گفته می شود که طی آن ماده ای پیگمانته به صورتی تصادفی یا عمدی داخل پوست وارد می شود.

انواع ضدآفتاب ها

zedaftab

ضدآفتاب ها به صورت لوسیون، اسپری، ژل، کرم یا دیگر محصولا موضعی به بازار عرضه می شوند.

ارتباط آکنه با رژیم غذایی

akneh

آکنه بیماری مزمن و التهابی پوستی است که شیوع فراوانی در میان جوانان و نوجوانان دارد، بطوریکه رایج ترین مشکل ضایعه پوستی در میان جوانان محسوب می شود، اما ممکن است در سراسر طول زندگی هم، فرد به آکنه دچار شود.

کرم های ضدآفتاب

zedaftab

کرم های ضدآفتاب یکی از مهمترین و ضروری ترین کرم های آرایشی هستند. مهمترین علت استفاده از کرم های ضدآفتاب به دلیل محافظت از پوست و جنبه پیشگیری آن است.

درمان چین و چروک با رادیوفرکوئنسی

pust

راديو فركوئنسي فركشنال جزء مباحثي است كه از سال ۲۰۰۴ تاكنون توجه زيادي به آن شده و بـه طـور گسترده اي در درمان چين و چروكهاي پوست، اسكارل، لاکسیتی پوست، استریا و سلولیت به کار رفته است.

پوست از دیدگاه طب سنتی

pust

از آنجا كه براي تشخيص دقيق علت و نوع بيمـاري در يك عضو، بدواً نياز به آشنايي با سـاختار و آنـاتومي آن عضو مي باشد، لذا در ابتدا به تشريح پوست از نگـاه مكتب طـب سـنتي ايـران مـي پـردازيم.

کهیر

kahir

کهیر ضایعاتی قرمزرنگ، برآمده و خارش دار است که به دنبال اتساع عروق، افزایش جریان خون و افزایش نفوذپذیری رگ های خونی در پوست تظاهر می کند. اندازه کهیر از چند میلی متر تا ضایعاتی به اندازه کف دست متغیر است. کهیرها می توانند به صورت منفرد یا گروهی دیده شوند.

استفاده از لیزر در رفع موهای زائد

layzer

استفاده از لیزر در رفع موهای زائد بر پایه قوانین ترمولیز انتخابی قرار دارد که شامل انتخاب صحیح طول موج، پهنای زمان پالس و چگالی انرژی است. دستگاه لیزر با فرستادن یک دسته اشعه نور از طریق پوست به پیاز مو عمل می نمایند.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب