رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۳۸:۱۲ ۲۰۲۴/۲۵/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درس ۱۵ Where did you grow up

interchangeintro

درس ۱۵ اینترچنج اینترو درباره گذشته tobe یعنی was/were است. این درس در مورد نحوه سوال کردن محل تولد بحث کرده است. در ادامه نحوه سوالی کردن was/were و سوالی با did را بیان می کند.

درس ۱۴ Did you have fun

interchangeintro

درس ۱۴ اینترچنج اینترو درباره کارهایی است که مردم متنفرهستند آنها را انجام دهند. گرامر درس درخصوص زمان گذشته ساده با افعال با قاعده و افعال بی قاعده است؛ همچنین سوالی کردن این زمان و پاسخ با yes و no است.

درس ۱۳ You can't miss it

interchangeintro

درس ۱۳ اینترچنج اینترو درباره مکان های مختلف شهر و نحوه پرسیدن آدرس آنها یا گفتن آدرس آنها به دیگران است. گرامر این درس هم در این خصوص می باشد. ابتدا با این مکان ها آشنا می شویم:

درس ۱۲ What's the matter

newinterchangeintro

درس ۱۲ اینترچنج اینترو درباره نامگذاری قسمت های مختلف بدن است که در تصویر بالا نشان داده شده است. این درس در بخش دیگر به بیان احساس درد در یکی از اعضای بدن و واکنش نسبت به کسی که اعلام درد می کند می پردازد.

درس ۱۱ What are you going to do

interchangeintro

درس ۱۱ اينترچنج اينترو درباره ماه هاي سال به زبان انگليسي و بيان تاريخ است. گرامر اين درس درخصوص بيان آينده با be going to است. در اين درس مناسبت ها و عيدهاي زبان انگليسي در تاريخ هاي معين بيان شده است.

درس ۱۰ What sports do you play

newinterchangeintro

درس ۱۰ اینترچنج اینترو درباره ورزش کردن است که برای انجام ورزش های مختلف کلمات مختلفی بکار می رود. گرامر این درس درباره نحوه استفاده از can وهمچنین کاربرد wh-question در زمان حال ساده است.

درس ۹ Do we need any eggs

newinterchangeintro

درس ۹ اینترچنج اینترو درباره انواع مواد غذایی است که باید در رژیم غذایی قرار گیرد و گرامر این درس درخصوص اسم های قابل شمارش و غیرقابل شمارش و همچنین قیدهای تکرار است.

درس ۸ What do you do

newinterchangeintro

درس ۸ اینترچنج اینترو درباره انواع شغل ها است. گرامر این درس درخصوص سوالی زمان حال ساده با wh-question و محل قرار گرفتن صفت در جمله است. در ابتدا نام تعدای از مشاغل را یاد می گیریم:

درس ۷ Does It have a view

newinterchangeintro

درس ۷ اینترچنج اینترو درباره خانه و قسمت های مختلف آن و همچنین وسایل داخل خانه است. گرامر این درس درخصوص پاسخ کوتاه در زمان حال ساده و there is/are می باشد. ابتدا با قسمت های مختلف خانه آشنا می شویم:

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب