رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۵۸:۵۳ ۲۰۲۴/۲۵/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

خلاصه کتاب زبان بدن

abanbadan

به تمام حرکات فرد از حالت ها و حرکات صورت گرفته تا تماس چشمی، ژست ها، مدل ایستادن و غیره زبان بدن گفته می شود.

دوره پولسازی بصیری جلسه ششم

   بسمه اله الرحمن الرحیم. الهی به امید تو، الهی به امید تو، الهی به امید تو. سلام عرض می کنم خدمت همه شما دوستان نازنینم. امیدوارم که حالتون خوب باشه و سر حال باشید. به جلسه ششم پولسازی خیلی خوش آمدید.

دوره پول سازی جلسه پنجم

dorehpolsazi

بسمه اله الرحمن الرحیم، الهی به امید تو، الهی به امید تو، الهی به امید تو. سلام عرض می کنم خدمت همه شما دوستان نازنینم. امیدوارم که حالتون خوب باشه و سرحال باشید. به جلسه پنجم پول سازی خیلی خوش آمدید. جلسه پنجم یک جلسه فوق العاده است.

دوره پول سازی جلسه چهارم

poolsazi

بسمه تعالي الهي به اميد تو، الهي به اميد تو، الهي به اميد تو جلسه چهارم پول سازی از فایل صوتی دکتر محمد بصیری. سلام عرض مي کنم خدمت همه شما دوستان نازنينم. اميدوارم حالتون خوب باشه و سر حال باشيد.

دوره پول سازي جلسه دوم

dorepoolsazimohamabasiri

الهی به امید تو الهی به امید تو  الهی به امید تو دوره پول سازي جلسه دوم از فايل صوتي دکتر محمد بصیری

خلاصه کتاب ساده و درست آرزو کن

sadehvadorostarezokon

هر تفکری خالص ترین انرژی است و این انرژی در تب و تاب می ماند تا بالاخره خود را در قالب یک پدیده نمایان سازد. انرژی تراوش یافته از تفکر در تلاش است با انرژی همسان خود برخورد و آن را جذب کند.

خلاصه کتاب جنگ باورها

jangbavarha

کتاب جنگ باورها، به بررسی ریشه ای ترین عوامل تاثیرگذار در روند کسب ثروت می پردازد. یکی از مهم ترین عوامل بازدارنده در رسیدن به خواسته ها، باورهای ما هستند که از دوران کودکی و شرایط رشدی ما سرچشمه گرفته اند.

خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

byandeshidvaservatmandshavid

بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی است که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می دهد. در این کتاب با اعجاز هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته، تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی آشنا می شوید.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب