رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۷:۵۶:۴۸ ۲۰۲۴/۲۵/۰۷     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

درس ۱۱ Getting away

gettingaway

در درس ۱۱ فرکرنز تعدادی از صفات و نحوه واکنش نشان دادن به اخبار خوب و بد را یاد می گیریم. گرامر این درس درباره was/were است که گذشته be محسوب می شوند که به معنای بودن است.

درس۹ What are you doing

chekarmikoni

درس ۹ فرکرنز درباره زمان حال استمراری است. این زمان برای کارهایی که همین الان در حال انجام آن هستیم بکار می رود. در ساختار این زمان اول فاعل سپس am/is/are و بعد از آن فعل بعلاوه ing می آید.

درس۸ in the neighborthood

horufezafehintheneighborthood

درس ۸ فرکرنرز درباره حروف اضافه ای است که در آدرس دهی  و پرسیدن مسیر بکار می آید. و در ادامه لغات جدید در مورد جاهای دیدنی یاد می گیریم و گرامر درس هم درخصوص there is و there are و نحوه کاربرد آنهاست. در ابتدا لغاتی در مورد مکان های مختلف در سطح شهر یاد می گیریم:

درس۷ Food

food

درس ۷ فرکرنز درباره غذا است و  این که چطور بگوییم که یک غذا را دوست داریم یا از آن متنفریم. گرامر این درس درباره موارد کاربرد any و Some در اسامی قابل شمارش و غیرقابل شمارش است.

درس۶ Work and play

workandplay

درس ۶ فرکرنز در این خصوص است که چگونه تلفنی درخواست صحبت با کسی دیگری را داشته باشیم. همچنین در این درس درباره فعل کمکی Can مطالبی را یاد می گیریم. در ابتدا با لغات جدیدی در مورد شغل های مختلف آشنا می شویم در تصویر زیر تعدادی از مشاغل آمده است:

درس۵ Freentime

freetime

درس ۵ فرکرنز درباره قیدهای تکرار و همچنین پرسیدن قیمت کالا در بازار است. در ادامه کارهایی که اشخاص در اوقات فراقت انجام می دهند را به زبان انگلیسی یاد می گیریم. قیدهای تکرار قبل از فعل اصلی می آیند.

درس۴ Daily Life

dailylife

درس ۴ فرکرنز در خصوص زمان حال ساده است که برای بیان کارهای روزمره بکار می رود. در این درس درباره نحوه جا به جا شدن Getting around با انواع وسایل نقلیه، دوچرخه و غیره بحث می کنیم.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب