رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۴۰:۱۱ ۲۰۲۴/۲۴/۰۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

هوش تجاری

هوش تجاری ترکیبی از فناوری های نوین مانند: سیستم های ذخیره اطلاعات، انبار داده ها و ابزارهای تحلیلی مانند: گزارش گیری، کارت های امتیازی متوازن، تحلیل های آنلاین و داده کاوی است که با استفاده از این ابزارها به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات کسب و کار می پردازد و به مدی

کاربرد هوش مصنوعی در کسب و کار

امروزه پیشرفت هوش مصنوعی توانسته است الگوهای زندگی و کسب و کار افراد را متحول ساخته و تغییراتی عمده را در محیط اجتماعی ایجاد نماید.

شیمی کوانتوم

شیمی کوانتوم یک ابزار بسیار قدرتمند برای مطالعه خواص مولکول ها و واکنش آن ها است. این مبحث یکی از پویاترین زمینه های شیمی معاصر است که پایه ای محکم برای تمام زمینه های شیمی فراهم می کند.

چطور ایمان بیماری ها را درمان می کند

تحقيقات عده اي از پژوهشگران نشان داده است كه، اميد و ايمـان دينـي در طـول عمـر و فعاليت سيستم ايمني بدن بيماران مؤثر است. در زيست شناسي جديد ايـن موضـوع مطـرح اسـت كـه اعتقـادات قـوي مـي تواننـد برنامه ريزي بيان ژنها را كنترل كنند.

پزشکی کوانتوم

پزشـکي کوانتـومي تلفيقـي از پزشـکي غربـي، طـب شـرقي گياهي/هومئوپاتي و فيزيک کوانتومي اسـت. يـک نـوع انـرژي درماني (طب ارتعاشي) بر مبناي ديدگاه هاي فيزيک کوانتومي اتم ها در ابعاد سلولي است.

مكانيك كوانتوم

مكانيك كوانتوم اظهار مي كند كه هر ذره شانس حضور در مجموعـه اي از مكـان هـا را دارد و به تعبيري، در آن واحد، همة اين مكان ها را اشغال مي كند.

۸ عارضه استفاده از هدفون

سازمان بهداشت جهانی تخمین می زن که یک میلیارد نفر در جهان ممکن است در معرض خطر از دست دادن شنوایی به علت عادات خطرناک شنیداری باشند که دلیل آن قرار گرفتن در معرض حداکثر شدت صدا است.

ضرورت استفاده از واقعیت افزوده در مدارس

واقعیت افزوده  ابتدا توسط آزوما مطرح شد و سپس از دهه ۱۹۹۰ در زمینه های داروسازی نظامی، رباتیک، توریست و اخیرا در شبکه های اجتماعی و آموزش و پرورش به طور گسترده ای به کار گرفته می شود.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب