رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۸:۵۵:۴۷ ۲۰۲۳/۲۷/۰۹     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

جمله های کلیدی برای جذب همسر

آنچه در زندگی زناشویی مهم است محبت و شيوه هاى صحیح ابراز آن است. محبت بين زن و مرد، اكتسابی اىست، بدين معنا كه هم زن و هم مرد، بايد شيوه هاى ابراز آن را آموزش ديده، تمرين كنند و به ‌كار برند.

۱۲ راهکار برای افزایش خلاقیت

این مقاله نتایج ۶۶ مطالعه و تحقیق مختلف در زمنیه تاثیر هیجان های افراد برخلاقیت آنان را تشریح می کند. جالب این است که هیجان های مثبت یا منفی به یک میزان در خلاقیت مهم نیستند و فقط انواع خاصی از هیجان ها خیلی مهم است.

درمان آسم با مدیتیشن

بیماری آسم، شامل اختلال در دستگاه تنفسی همراه با سرفه می باشد که به علت وجود مانع یا گرفتگی در راه لوله های کوچک تنفسی ایجاد می شود.

تاثیر خنده بر کاهش کلسترول خون

خنده از ته دل می تواند به بیمارن دیابتی کمک کند تا کلسترول خون شان را متعادل سازند و از این طریق، احتمال سکته قلبی را کاهش دهند. این یافته حاصل تحقیقات دکتر لی برک استاد دانشگاه لیما لوندا و همکارش دکتر استنلی تن متخصص غدد و دیابت است.

آیا چپ دستان خلاقیت بیشتری دارند

برتری دست ها، ریشه در مغز دارد. راست دستی افراد، به واسطه برتری نیم ‌کره چپ آنان می باشد و برعکس. برای سال های متمادی، شواهدی نقل می شد مبنی بر این‌ که چپ دستان، ممکن است تفکر خلاقانه تری نسبت به راست دستان داشته باشند و تحقیقات اخیر نیز آن را تأیید می ‌کند.

ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه

قسمتی از ذهن که به خوبی آن را درک می کنیم و از وجودش آگاهایم خودآگاه نام دارد. این بخش از ذهن، حاوی محفوظات و خاطراتی است که به خوبی، آنها را به یاد می آوریم.

درمان بیماری روده با هیپنوتیزم

هيپنوتيزم از بهترين روش هاي کنترل و هدايت تأثير متقابل ذهن و بدن بر یکدیگر است. با استفاده از هيپنوتيزم، مي توان مشکلات جسمي که ريشه در فرآيندهاي ذهني دارند را به خوبي تخفيف داد و حتي درمان نمود.

کاربردهای خودهیپنوتیزم

خودهیپنوتیزم حالت متمرکزی از توجه است که به ما امکان می دهد از توانایی و قدرت ذهن خود، بهره بیشتر و بهتری ببریم. شاید شما هم تجربه سوزاندن ورقه ای کاغذی را توسط یک عدسی داشته باشید.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب