رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۲۵:۵۸ ۲۰۲۲/۳۰/۱۱     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

مهندسی کانسی

کاسنی واژه ای ژاپنی است و به عنوان روش موفقی در طراحی و اقتصاد مطرح است که به ترجمه و تبدیل احساسات در طراحی محصول می پردازد. اولین بار پروفسور ناگاماچی از عبارت مهندسی احساسات استفاده نمود.

تاثیر ویروس کرونا بر آموزش

ویروس کرونا موجب تغییرات زیادی در جهان شده است. همه گیری این ویروس دانشگاه ها و دیگر جنبه های نظام آموزشی را نیز در بر می گیرد. این همه گیری موجب تغییر نظام آموزشی به سمت استفاده از فضای مجازی شده است.

کشاورزی دقیق چیست

از جمله علوم و فناوری های نوین مدیریت مزرعه به منظور افزایش بهره وری، کشاورزی دقیق است.

بازاریابی سبز چیست

بازاریابی سبز یا محیطی شامل همة فعالیتهایی است که برای ایجاد و تسهیل مبادلات به منظور ارضای نیازها و خواسته های بشری طراحی می شود؛ طوری که این ارضای نیازها و خواسته ها حداقل آثار مضر و مخرب را روی محیط زیست بگذارد.

علامت پیرچشمی

تغییر فاصله برای بهبود مطالعه علامت پیرچشمی است. در سنین میانسالی، معمولا در دهه چهارم عمر، غالب مردم دچار تاری دید نزدیک، مثلا هنگام مطالعه، خیاطی یا کار با رایانه می شوند و هیچ راهی برای فرار از این مسئله وجود ندارد.

ساخت نانوذرات با عصاره گیاهان

ساخت بیولوژیکی نانوذرات با به کار بردن عوامل زیستی همچون باکتری ها، قارچ ها، اکتینومیست ها، مخمرها، جلبک ها، ویروس ها و گیاهان انجام می شود.

ساخت سبز نانوذرات

امروزه نیاز روزافزونی به استفاده از شیوه های زیست سازگار برای ساخت نانوذرات احساس می شود که منجر به کاهش سمیت ناشی از ساخت شیمیایی و جلوگیری از اثرات مخرب در کاربردهای پزشکی می شود.

ساخت ظروف بسته بندی با ماهی

اغلب پوشش هایی که برای حفظ  و بسته بندی مواد غذایی استفاده می شوند، از مواد پلاستیکی سنتزی ساخته شده اند. اما به دلایل زیستی، اخیرا توجه به پوشش های با قابلیت زیست تخریب پذیر معطوف گردیده است.

ظروف بسته بندی ارگانیک

رایج ترین مواد مورد استفاده برای بسته بندی فیبر، پلاستیک، شیشه، استیل و آلومینیوم هستند. معمولا پلاستیک های سنتتیک از نفت مشتق می شوند زیرا آنها مزایای متعددی بر دیگر مواد بسته بندی در زمینه استحکام و وزن کم دارند.

ملاحظات اخلاقی پیرامون ژن درمانی

ژن درمانی امروزه جهت درمان افراد با سلول های خاص نظیر سلول های مغز استخوان و سلول های خونی صورت می گیرد و این درمان به نسل بعدی منتقل نمی گردد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب