رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۵۲:۴۸ ۲۰۲۲/۱۹/۰۸     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

رژیم غذایی اتکینز چیست

رژیم غذایی اتکینز که به عنوان روش تغذیه اتکینز شناخته شده است، یک رژِیم غذایی کم کربوهیدرات می باشد که رابرت اتکینز با الهام از یک مقاله پژوهشی در سال ۱۹۵۸ در مجله پزشکی آمریکا تحت عنوان کاهش وزن منتشر شد، ترویج کرد.

غذای ارگانیک

غذای ارگانیک یا طبیعی، به غذایی گفته می شود که بدون دخالت یا بدون مصرف آفت کش ها، کودهای شیمیایی و ترکیبات اصلاح شده ژنتیکی تولید شده باشد.

نکاتی برای شنا در دریا

در هنگام سفر به کنار دریا و رودخانه ها، برای اینکه تابستان را با خاطراتی خوش و فراموش نشدنی پشت سر بگذاریم لازم است توصیه ها و نکاتی را به خاطر بسپاریم تا سلامتی و طول عمر خود و اعضا خانواده را تضمین کنیم

عوارض مصرف چای کیسه ای

ابداع چای کیسه ای بهترین و بدترین اتفاق در صنعت چای است؛ بهترین چون سبب افزایش توجه مردم به چای می شود و بدترین به دلیل آن که اکثر چای های کیسه ای در بازار دارای مواد مصنوعی و شیمیایی هستند و از ویژگی های مطلوب یک چای با کیفیت برخوردار نیستند.

نانوذرات

نانوذرات از ده ها یا صدها اتم یا مولکول و به اندازه ها و مورفولوژی های مختلف، کریستالی، کروی شکل، سوزنی شکل و ... ساخت شده است. اغلب نانوذرات که به طور تجاری مورد استفاده قرار می گیرند، به شکل پودر خشک و یا به صورت بخش مایع می باشند.

نانو

پیشوند نانو از واژه یونانی به معنای کوتوله گرفته شده و صرفا به معنای یک میلیاردم است. پس یک نانومتر برابر یک میلیاردم متر است. برای اینکه تصوری از این اندازه داشته باشید، می تون گفت که یک دهم نانومتر تقریبا برابر با اندازه یک اتم است.

سقز آدامس طبیعی

سقز صمغ، رزین یا شیره غلیظ درختی به نام بنه یا درخت پسته وحشی است. معمولا از تنه این درخت در فصل خزان به طور طبیعی یا با دادن شکاف، صمغی خارج می شود که در فارسی به آن سقز گویند و در آدامس مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین خواص درمانی و صنعتی زیادی دارد.

اعداد روی تایر

تایرهای سواری چند استاندارد دارند. استانداردی که در کشور ما متداول است، استانداری است که ابعاد تایر را با ۳ عدد بیان می کند و به شکل کلی عدد سوم/ عدد دوم/ عدد اول روی بدنه تایر نوشته می شود. مانند ۱۶۵/۸۰/۱۳ . از راحت ترین قسمت شروع می کنیم.

در مورد روغن پالم بیشتر بدانیم

روغن پالم، پرمصرف ترین روغن گیاهی جهان است. برخلاف آنچه تصور می شود، الزاما کشورهای کمتر توسعه یافته نیستند که روغن پالم مصرف می کنند. اتحادیه اروپا و آمریکا از اصلی ترین مصرف کنندگان روغن پالم در جهان هستند.

رژیم غذایی از مغز شما آغاز می شود نه از بشقاب غذایتان

بیشتر رژِیم های کاهش وزن فقط به شما در مورد انواع غذایی که باید یا نباید بخورید می گویند اما این که چرا و چگونه باید این کار را انجام داد معمولا مغفول باقی می ماند. اگرچه داشتن آگاهی های تغذیه ای بسیار مهم است، اما این فقط یک قطعه کوچک از پازل کاهش وزن می باشد.

کپی رایت | طراحی سایت دارکوب