رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۴۹:۳۲ ۲۰۱۹/۲۰/۱۰     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

tarhlabkhand

طرح لبخند، به منظور طراحی لبخندی زیبا صورت می گیرید. داشتن دندان های زیبا و ردیف و سالم، لبخند را زیبا تر و چهره را دوست داشتنی تر می کند که خود موجب افزایش اعتماد بنفس افراد در تعاملات اجتماعی می شود. طرح لبخند در حقیقت ترکیبی از علم دندانپزشکی و هنر است تا لبخندی زیبا را بر روی صورت بیافرینند. عوامل مهمی در طرح لبخند تاثیر گذاراست. این عوامل شامل خطوط صورت، جنسیت، سن، شکل و رنگ دندان ها، شکل لب، لثه ها و آناتومیک فک است.
روش هایی که برای اصلاح طرح لبخند بکار می روند:
- سفید کردن دندان ها: زمانیکه دندان ها بد رنگ باشند با روکش گذاری یا بلچینگ( سفید کردن دندان ها)، دندان ها را سفید می کنند. باید توجه کرد که همه دندان ها همرنگ باشند.

sefidkardandandan
- ترمیم دندان های پوسیده قدامی: دندانپزشک قسمت پوسیده و تیره دندان را بر می دارد و با کامپوزیت آنها را می پوشاند. کامپوزیت ماده سفید رنگ دندانپزشکی است که دوام و استحکام بالائی دارد.
- جایگزین کردن دندانهای افتاده: وقتی یک دندان می افتد، علاوه بر تاثیری که در بر هم زدن زیبایی صورت و لبخند دارد؛ موجب خراب و پوسیده شدن دندان های کناری هم می شود. با کاشت دندان یا ایمپلنت، می توان این مشکل را برطرف کرد.
- ترمیم دندان های لب پر شده: برای دندان هایی که نامسطح، شکسته یا لب پر شده اند نمی توان از روکش لمینت استفاده کرد. زیرا در روش لمینت، باید دندان ها تراش داده شوند که به دلیل شکستگی، دندان ها به شدت صدمه خواهند دید. در این حالت باید از روش کامپوزیت برای بازسازی آنها استفاده کرد.
- کوتاه بودن طول دندان ها: اگر در هنگام خندیدن، لثه ها مشخص باشد، زیبایی لبخند را تحت تاثیر قرار می دهد. لذا با جراحی، لثه ها را بالاتر برده و در حقیقت طول دندان ها افزایش پیدا می کند که با این کار ظاهر فرد؛ جوان تر به نظر می رسد. امروزه از لیزر برای عمل زیبایی لثه نیز بهره ه می برند که دوره درمان را کوتاهتر و ورم، خونریزی و التهاب کمتری دارد.

tarhlabkhanddandan
- کاهش فاصله میان دندان ها: در مواردی که فاصله میان دندان های جلوئی زیاد باشد؛ بار روش باندینگ دندان، فضاهای خالی بین دندان ها و نیز تغییر اندازه یا شکل دندان ها اصلاح می شود. که در این روش رزین دندانپزشکی با استفاده از پرتو فرابنفش بر روی دندان ها چسبیده می شود و دندان های قدامی به یکدیگر پیوند داده می شود.
- بریس های ارتودنسی: دو سیستم ارتودنسی ( بریس های نامرئی و بریس های شفاف سرامیکی) وجود دارد که با استفاده از یک سری بریس های شفاف پلاستیکی، به آرامی دندان های شما را صاف و مرتب می سازد.

ortodency

هزینه طرح لبخند، بستگی زیادی به سلامت دندان های شما دارد. اگر بهداشت دهان و دندان را رعایت نکرده باشید و دندان های پوسیده یا افتاده داشته باشید، هزینه شما قطعا" بیشتر می شود.
 

 

field_video
کپی رایت | طراحی سایت دارکوب