رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۴:۵۰:۲۷ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

ارسال شده توسط
body_slider

۸ مطلب که قبل از مهاجرت به کشورهای دیگر باید بدانیم:
فکر نقل مکان به یک کشور دیگر ترسناک است. اما به یاد داشته باشید که شما اولین نفری نیستید که این کار را در زندگی خود تجربه کرده است. بنابراین می توان از کسانی که قبلا این مسیر را طی کرده اند، درس های زیادی بیاموزیم.
۱- بررسی قیمت مسکن: قبل از اینکه متوسط قیمت مسکن در مقصد را بررسی کنید، هزینه اجاره مسکن را در آن منطقه بررسی کنید. اگر شما بدانید دقیقا کجا می خواهید اقامت کنید؛  به مقدار زیادی از استرس شما در هنگام ورود به آن کشور، کاسته می شود.
۲- یک دوست آنلاین پیدا کنید: اگر قبل از وارد شدن به کشور دیگر، یک دوست داشته باشید، به وضعیت شما کمک زیادی خواهد کرد. آنلاین باشید و به عضویت چت روم های مردم آن کشور درآئید. به این ترتیب احساس تنهائی نخواهید کرد.
۳- انواع حمل و نقل را در آنجا بررسی کنید: به محض ورود به کشور جدید، ناچار به استفاده از یکی از روشهای حمل و نقل هستید. هزینه حمل و نقل عمومی را با وسیله نقلیه شخصی، مقایسه کنید.
۴- از نحوی تبدیل ارز آگاه شوید:  در کشور جدید با پول کشور خودتان نمی توانید خرید کنید.
۵- زبان آن کشور را یاد بگیرید: حتی اگر زبان شما انگلیسی باشد و به کشوری انگلیسی زبان سفر می کنید، آن نسخه انگلیسی که آنجا حرف می زنند، همان انگلیسی نیست که شما بلد هستید. سعی کنید با عبارات رایج و دوستانه، آشنا شوید.
۶- غذاهای جدید: ذائقه خود را برای غذاهای جدید آماده کنید.
۷- حساب های بانکی را در کشور خود ببندید: در کشور جدید شما کار بسیار دارید و نباید وقت شما صرف حساب های قبلی شود.
۸- خانواده و دوستان خود را مطلع کنید: پس از رفتن به کشور دیگر؛ نباید دوستان قبلی خود را فراموش کنید. از طریق ایمیل یا رسانه های اجتماعی و تلفن با آنها در ارتباط باشید.
www.womensarticle.com/top-۸-things-to-do-before-moving-to-another-count…

 

تصویر
field_video
کپی رایت | طراحی سایت دارکوب