رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۷:۳۹:۲۱ ۲۰۱۹/۲۰/۱۰     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

universitydocument

اینترنت زندگی ما را به میزان زیادی تغییر داده است. با رشد فناوری و نوآوری، زندگی ما هر روز تغییر می کند و بسیاری از صنایع از رده خارج می شوند. امروزه مردم از دوربین دیجیتال، پیجر، رایانه شخصی و گوشی هوشمند استفاده می کنند. لذا بازار کار به این تغییرات واکنش نشان می دهد و به نیازهای فناوری  جامعه پاسخ می دهد. اگر به دنبال مدرک دانشگاهی هستید که همواره مورد نیاز جامعه باشد با ما همراه باشید.
۱-بازرگانی – مدیریت فروش:
اغلب فروشندگی کاری پایدار است. اگرچه بسیاری از شغلهای فروشندگی سنتی از رده خارج می شوند، ولی فروشنده ها؛ شغل فروشندگی را در دیگر صنعت های جایگزین، پیدا می کنند. تحصیلات در زمینه مدیریت فروش، به شما این توان را می دهد که با تغییرات فناوری سازگار شده و در مسیر شغلی خود انعطاف لازم را داشته باشید.اگر شغل های پر استرس، صحبت با غریبه ها و تنوع زیاد در کار را دوست ندارید سراغ این رشته نروید.

business
۲- بخش بهداشت و درمان:
حتی اگر ربات ها به زندگی روزمره ما وارد شوند. ما هنوز هم انسان هستیم و به مراقبت ها بهداشتی نیاز داریم. این بخش هر روز در حال تکامل است و نیازمند نیروی تحصیلکرده برای جمعیت در حال رشد است. و رهبران جامعه مجبورند، مزایای کافی در اختیار این افراد قرار دهند، تا جامعه را سالم نگه دارند. این رشته مناسب کسانی هست که بتوانند شرایط سخت را تحمل کنند.

daroo
۳- بخش مالی:
هر کسی که پول دارد، به روشی برای مدیریت آن نیازمند است. تحصیل در زمینه امور مالی، شما را در زمینه شغلی انعطاف پذیر می کند. زیرا می توانید در زمینه امور بانکی، شرکت های بزرگ یا امور مالی اشخاص کار کنید. و اگر بتوانید با فناوری های جدید  منطبق شوید، در زمینه شغلیتان موفق خواهید بود. علاوه بر نظارت بر امور مالی، می بایست به تحلیل داده ها و مشاوره به مدیران عالی برای بدست آوردن حداکثرسود هم بپردازید.

accounting
۴- مهندسی:
مهندسی از مشاغل پایدار است. فناوری ها توسط مهندسان با استعداد ساخته می شود و ساخت فناوری های جدید، به نیروهای  تحصیلکرده متکی است. رشته های مختلف مهندسی وجود دارد، ولی علوم کامپیوتر و برق، که عمدتا مورد نیاز فناوری است، جایگاه خاصی دارند. در اینجا می توانید اینفوگرافیک ۱۰ رشته برتر مهندسی در بازار کار را ببینید.

engineer
۵- روانشناسی:
همچنان که جمعیت رشد می کند و ماشین جایگزین  کار افراد در جامعه می شود؛ نیاز به این رشته بیشتر می شود. مثلا بجای برخورد گرم یک بانکدار، با ماشین عابر بانک سرد و بی روح مواجه می شویم. اگر می خواهید روانشناس شوید از لحاظ تیپ شخصیتی باید برای این کار مناسب باشید.زمینه های کاری یک روانشناس بسیار متنوع است.

psychologist
۶- آمار و ریاضیات:
زندگی امروز با داده ها و اطلاعات عظیم سر و کار دارد. برای تجزیه و تحلیل این مقادیر و درک آنها؛ به تحصیکرده های آمار نیازمندیم. موقعیت های بازاریابی به آمار وابسته است. همانطور که داده های بیشتری جمع آوری می کنیم؛ به آمار، برای تجزیه و تحلیل آنها نیازمندتر می شویم.آمار جزء ۲۰ کشف برتر معرفی شده است.

amar
۷- کارآفرینی:
کار آفرینی مهارتی است که کشور را نو آورا نگه می دارد و کسب و کار جدید را از فناوری های جدید ایجاد می کند.۳۳ ویژگی یک کارآفرین را می توانید در اینجا ببینید. شما باید مهارت های رهبری، مذاکره، مدیریت کسب و کار، مدیریت بازار و تصمیم گیری را داشته باشید.

karafarin
۸- داروسازی:
نیاز به دارو هرگز از بین نمی رود و با رشد جمعیت و بیماری ها  نیاز به آن بیشتر می شود.در ایران بیشتر به ارائه خدمات دارویی پرداخته می شود تا کشف دارویی جدید. در صورتی که می خواهید این رشته را انتخاب کنید، بهتر است با چالش های آن هم آشنا شوید.

darosazi
۹- فناوری اطلاعات:
فناوری اطلاعات در آینده زمینه ای پیشرو خواهد بود. آمارها نشان می دهد که  فناوری اطلاعات در کسب و کار های جدید نقش خاصی را بازی می کند. فناوری اطلاعات با رشته کامپیوتر فرق دارد و از آن بسیار وسیع تر و پیچیده تر است. موقعیت های شغلی این رشته بسیار متنوع است. پر درآمدترین مشاغل آی تی را در اینجا ببینید.

technology
۱۰- مدیریت:
مهارت های مدیریتی به علامت تجاری نسل ما تبدیل شده است. ما به مدیران انعطاف پذیر و آموزش دیده برای افزایش رشد اقتصادی نیازمندیم. مدیران مسئولیت اداره آینده کشور را بر عهده دارند. رشته مدیریت گرایش های مختلفی دارد.

modir
منبع:
http:‎//www.womensarticle.com/top-۱۰-college-degrees-and-jobshttp:‎//www.womensarticle.com/top-۱۰-college-degrees-and-jobs-that-will-always-be-in-demand/۱۱/-that-will-always-be-in-demand/۱۱/

 

field_video
کپی رایت | طراحی سایت دارکوب