رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۶:۳۶:۲۴ ۲۰۱۹/۲۰/۱۰     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

egypt

لذت سفر، یکی از بهترین لذت ها و از بهترین راههای تجربه زندگی، کشف یک فرهنگ دیگر، کاوش و ماجراجویی در سرزمین های جدید است. سفر نگاه جدیدی به جهان را برای شما به ارمغان می آورد. اما دیدن برخی نقاط جهان خیلی راحت نیست. با ما همراه باشید تا ۱۰ نقطه خطرناک برای مقصد گردشگری را به شما نشان دهیم.
۱-اکراین:  اکراین با روسیه، بلاروس، لهستان، اسلوواکی، مجارستان، رومانی و مولداوی هم مرز است. درگیری مدوام میان اوکراین و روسیه وجود دارد که بیشتر در منطقه شرقی است. برای مردم محلی این درگیری ها چندان غیر معمول نیست. البته قدمت شهر کیف به چهار هزار سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد و در قرن ۱۱ بزرگ ترین شهر اروپا بوده است. این شهر در موارد عجیب و غریبی رکوردار است. همانند عمیق ترین متروی جهان، کوتاهترین خیابان اصلی در اروپا و غیره.

UKRAIN
۲-مصر: این کشور آب و هوای مدیترانه ای گرم و خشک دارد. به علت قدمت کهن و داشتن جاذبه های گردشگری همانند اهرام ثلاثه؛ گردشگری یکی از درآمدهای بالای ارزی مصر را تشکیل میدهد. هرچند تهدیدات در مصر درحال کاهش است، ولی هنوز برای گردشگری چندان مناسب نیست. گروه های ترور هنوز هم وجود دارند.

egypt
۳-هندوراس: این کشور در آمریکای مرکزی واقع شده است و مناظر زیبایی برای دیدن دارد.آب و هوای استوایی در سواحل و هوای معتدل خنکی در کوهستان ها دارد. اما یکی از بالاترین میزان جنایت ها را، در جهان دارد و به دلیل بی ثباتی و بلایای طبیعی کمتر از همسایگانش توسعه یافته است.

honduras
۴- کنیا: کنیا در شرق آفریقا قرار گرفته است و سرزمین حیات وحش است. کنیا اقامتگاه بسیاری از گروه های تروریستی است. اغلب گزارش هایی از حمله و بمب گذاری به گوش می رسد. بدترین زمان سفر، دوران انتخابات است که در شهرها، اعتراضات خشونت آمیز برپا می شود.

kenya
۵- السالوادور: السالوادورمابین کشورهای هندوراس و گواتمالا قرار گرفته است و کوچکترین کشور آمریکای مرکزی است که  کوهستان های زیبایی دارد، ولی در عین حال، اقامتگاهی برای باندهای جرم و جنایت است. بطوریکه آدم ربائی در پارک ملی و سایرمناطق عمومی، گزارش می شود. این کشور سالها درگیر جنگ های داخلی بوده  و هنوز به طور کامل بازسازی نشده است.

elsalvador
۶- کلمبیا:این کشور دارای بزرگترین پارک ملی جنگل گرمسیریی بنام چریبکویت است. ولی بیش از ۴ دهه است که کلمبیا در معرض تاخت و تاز قاچاق مواد مخدر، فساد سیاسی و جرایم خشونت بار است وجرایم سازمان یافته در این کشور شایع است.

colombia
۷- ونزوئلا: فضای سیاسی در حال تغییر، در این کشور رعب انگیز است. خبرهای گرسنگی و تظاهرات وضعیت کلی نامطلوبی را گزارش می کنند.بحران اقتصادی در حال افزایش است که منجر به افزایش تنش ها شده است.ولی در هر حال بلندترین آبشار جهان، ابشار آنجل در این کشور قرار دارد، که ۱۹ برابر آبشار نیاگارا است.

AngleFalls
۸- یمن: یمن در جنوب عربستان و دارای ۲۰۰ جزیره می باشد. همانند سایر کشورهای این فهرست، دریمن هم جنگ های داخلی وجود دارد و کشور دستخوش جابجایی های سیاسی و جنگ است.

yaman
۹- نیجریه: نیجریه دومین قدرت اقتصادی قاره آفریقا، عضو اپک و سازمان جهانی تجارت است. حتما اسم گروهک تروریستی بوکو حرام را شنیده اید. این گروه تروریستی، سالهاست که کشور را مورد تاخت و تاز قرار داده است. علاوه بر این، سیستم حمل و نقل توسعه نیافته و غیر قابل اعتماد؛ سفر به این کشور را با چالش روبرو می کند.

nigeria
۱۰- پاکستان: این کشور به پایگاه بسیاری از گروه های تروریستی همانند داعش و طالبان تبدیل شده است.جالب است بدانید که این کشور محل تلاقی سه رشته کوه عظیم دنیا هیمالیا، قراقروم و هندوکش است و کی تو دومین کوه بلند جهان بعد از اورست در این کشور قرار دارد.

 

منبع : www.womensarticle.com

 

field_video
کپی رایت | طراحی سایت دارکوب