رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۵:۰۸:۲۱ ۲۰۲۴/۲۴/۰۶     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

گروه خونی شما، رمز بسیاری از معماهای ناشناخته ای درونی تان است. می توان گفت که شخصیت افراد به گروه خونی آنها بستگی دارد.

گروه خونی O
افراد دارای گروه خونی o دارای قدرت تحمل مشکل ها، اعتماد به نفس، شهامت و نیز خوش بین هستند. آنان خود را باور دارند و به خودشان اهمیت زیادی می دهند. در تصمیم گیری ها سرسخت هستند؛ در اداره امور قاطع بوده و در برابر مشکل ها، استقامت دارند. این افراد مصمم، کوشا، جدی، قاطع و پابرجا هستند. این افراد تحمل رژیم غذایی را ندارند. از خوردن گوشت و ورزش کردن نباید غفلت کنند تا استرس به سراغ آنها نیاید. راز شادابی، طراوت و جوان ماندن آنان در خوردن میوه و سبزیجات است. ورزش های سنگین باعث آرامش این گروه است.
گروه خونی A
این گروه به خوبی می توانند در جامعه ای بزرگ و پرجمعیت، زندگی کنند و با مردم همساز و دم ساز شوند. افراد گروه خونی A، افرادی قانون مند، منظم و شایسته هستند. حقوق دیگران را رعایت می کنند و از خود، خاطره خوبی در میان مردم باقی می گذارند. افرادی باهوش، حساس و با شوق و ذوق هستند. قادرند در موقعیت ای سخت، اضطراب و هیجان شان را به خوبی کنترل کنند، اما وقتی که ناراحتی و هیجان شان از حد بگذرد، به حد انفجار می رسند. پس برای پیش گیری، بهتر است ورزش های سبک، به خصوص یوگا انجام دهند. برای کارهای مدیریتی خیلی مناسب نیستند چون دقت لازم را ندارند و ممکن است هر لحظه با اشتباه مواجه شوند.
گروه خونی B
افراد این گروه خونی قادرند به خاطر ادامه حیات، خویشتن را با محیط زندگی شان هماهنگ نمایند و این امر در تک تک سلول های بدن شان وجود دارد. در مقابل بیماری ها مقاومت فراوانی دارند. زندگی شان منطقی است. در انجام کارهای روزمره، نهایت دقت را دارند. افراد این گروه به علت داشتن زندگی منظم و آرام، کمتر دچار برخوردهای ناراحت کننده می شوند. این افراد دارای تعادلی چشم گیر و هماهنگ در اعمال بدن هستند. انرژی های مختلفی که در بدن این افراد وجود دارد، با هم همساز و موافق می باشند و از این رو، کمتر دچار بیماری می شوند.
گروه خونی AB
 در افراد این گروه خونی، عشق به معنی واقعی وجود دارد. افرادی مهربان، خوش خلق، خلاق و آرام هستند. میل به نصیحت کردن و راهنمایی مردم در آنان زیاد است و هر کاری که از دستشان برآید، برای دیگران انجام می دهند. سیستم دفاعی این گروه، ضعیف بوده و در برابر میکروب ها و عامل های بیماری زا، از خود مقاومت زیادی نشان نمی دهند. این گروه به خاطر حسن نیت فراوان و خوش قلبی، همیشه خیر مردم را می خواهند و دیگران را به صلح و آرامش دعوت می کنند.

 

field_video
کپی رایت | طراحی سایت دارکوب