رفتن به محتوای اصلی
امروز: ۰۳:۴۲:۰۱ ۲۰۲۳/۰۱/۱۲     ورود
EN - FA

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

برای تبلیفات در سایت

به طور حتم تا به حال این تجربه را داشته اید كه در كلاس درس و یا یك جلسه و سمینار، حوصله تان سر رفته باشد، آنوقت با خودكاری كه در دست دارید بر روی كاغذ مقابل تان، بی هدف، نقاشی هایی را بكشید. به اعتقاد بسیاری از روانشناسان، این نوع نقاشی های ناخودآگاه، نمایانگر درون و فكرهای ما هستند كه به دور از محدودیت های ذهن آگاه مان، پدید می آیند و رازهای ناگفته ای از شخصیت ما را به تصویر می كشند. آرزوها، میل ها، ترس ها و رؤیاهای نهفته ای كه هیچگاه نتوانسته ایم آنها را به زبان بیاوریم.
شكلهای هندسی:
مثلث، مربع و شكل‌های هندسی دیگر نماد ذهنی سازمان‌یافته است و نشان می‌دهد كه شما به‌گونه‌ای روشن و آشكار می‌اندیشید و دارای مهارت‌های برنامه‌ریزی هستید. در برنامه‌ها و طرح‌های‌تان، بسیار دقیق عمل می‌كنید و كفایت و كارآیی بالایی دارید.
اجرام فضایی:
ماه، خورشید،ستارگان و یا اجرام آسمانی دیگر، نماد جاه‌طلبی وبلندپروازی است. شما فرد خوش‌بینی هستید و این نیاز را در خود می‌بینید كه تأیید شوید و یا مورد تشویق دیگران قرارگیرید.
شكل های درهم:
نشانه‌ی هیجان و تنش هستند و نشان می‌دهند كه شما در تمركز، دچار اشكال می‌شوید و همیشه چیزی هست كه مزاحم تمركزتان شود.
بازی ها:
بازی‌هایی مانند نقطه‌بازی، دوز یا شطرنج، حس رقابت را در شما به تصویر می‌كشند و شما دوست دارید همیشه در بازی ها، پیروز باشید و دراصل برای برنده‌شدن، بازی می‌كنید.
چهره های خندان و زیبا:
كشیدن چنین تصویرهایی نشان‌دهنده‌ی این است كه شما به مردم و دیگران، عشق می‌ورزید و همواره جنبه‌های مثبت افراد و شرایط را می‌بینید. فرد خوش‌بینی هستید و با دیگران، دوستانه برخورد می‌كنید و علاقه‌مند به فعالیت‌های اجتماعی هستید. ویژگی‌هایی مانند انسانیت، نیك‌سرشتی، دلسوزی وهم ‌دردی در شما وجود دارد. نسبت به دوستان‌تان نیز حساس هستید.
چهره های درهم و زشت:
نشانه‌ی حس سوءظن و بدگمانی در وجود شماست. سعی می‌كنید رفتاری تلخ و طعنه‌زننده داشته باشید. با مردم،میانه‌ی خوبی ندارید و درواقع، پرخاشگر و طغیانگر هستید. اعتمادبه‌نفس كافی ندارید و در كارهای گروهی، همكاری نمی‌كنید. تندخو هستید و همیشه احساس رنجش و محرومیت می‌كنید.
فلش ها و نردبان:
نمادی از جاه‌طلبی در شماست. میل زیادی به تأیید و اثبات خود دارید. در تصمیم‌ها یك‌دنده و سمج عمل می‌كنید و همیشه سعی در تصدیق توانایی‌ها و استعدادهای‌تان دارید
خانه ها و كلبه ها:
به دنبال خانه و خانواده‌ای هستید و نیاز به داشتن خانواده را در خود حس می‌كنید. میل دارید در خانواده‌تان، سرمایه‌گذاری كنید. در جست‌وجوی سرپناه روحی و معنوی هستید و احساس ناامنی دارید.
قلب:
فردی احساساتی هستید. كسی را دوست دارید و رؤیایی هستید. آرزو دارید به فرد خاصی، تعلق داشته باشید.
خط های متقاطع:
احساس خفگی و اختناق دارید و نیاز به فرار و آزادی را در خود حس می‌كنید. این سدی است كه میان خود و دیگران قرارداده‌اید و از بروز احساس‌های‌تان گریزانید. سعی می‌كنید عواطف‌تان را پنهان نمایید تا فرد مناسبی پیدا شود كه شایستگی احساس شما را داشته باشد.
چاقو، اسلحه و شمشیر:
نشانی از خشونت و عصبانیت در شماست و حتی گاهی تمایل‌های روانی، حس رقابت و نیاز به اثبات مردانگی در شما را نشان می‌دهد.
گل، گلدان و درخت:
شما فردی احساساتی هستید و دوست دارید همیشه در رؤیاهای‌تان بمانید روحیه‌ی مهربانی دارید و با دوستان‌تان دوستانه رفتار می‌كنید و فردی اجتماعی هستید.
حیوانات:
شما به حیوانات، علاقه دارید و به حمایت از دیگران مشتاق هستید. حساس و ملاحظه‌كار هستید و نیاز به آرامش فكری دارید. احساس می‌كنید كه می‌توانید از دیگران، حمایت كنید.

 

 

 

field_video
کپی رایت | طراحی سایت دارکوب